Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem tetszem a srácnak, ha a...

Nem tetszem a srácnak, ha a volt barátnőjéről mesél?

Figyelt kérdés
Eddig azt hittem tetszem neki, de mesélt nekem a barátnőjéről, és hogy milyen nehéz volt túllépnie rajta. Tőlem kért tanácsot, hogy a születésnapján küldjön-e sms-t neki vagy sem. Ennyi volt igaz?

2014. nov. 25. 23:45
 1/5 fahéjas Alien ***** válasza:

Ne számíts tőle sokra... nem hinném, hogy a potenciális barátnő jelöltet látja benned, sőt biztos, hogy nem. Szerintem észre se vesz, hogy vonzódsz hozzá... vagy ha igen akkor elég tapintatlan, hogy tőled kér ilyesmihez tanácsot.

Lelkileg gyenge ember az ilyen.

Hagyd lógva.

2014. nov. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A te telefonodra is jött egy SMS, azt mondja, hogy Üdvözöljük barátzónában, a roaminghívás díja 99ft/perc
2014. nov. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, sejtettem. :( Köszi!
2014. nov. 26. 00:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem veled van a baj amúgy, hogy te nem lennél elég jó neki, hanem szimplán az exet szereti még mindig.
2014. nov. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szó sincs arról, hogy ne tetszenél neki, egyszerűen csak nem volt képes még túllépni a volt barátnőjén és sürgősen kellett neki valami búfelejtő, mert azt hitte, attól majd jobb lesz. A fiúk mindig azt hiszik. Egy frászt lesz jobb... Csak megkeserítik valakinek (meg maguknak is) az életét, hogy teszik neki a szépet közben meg a volt nőjükről ábrándoznak. :D Hagyd a francba! :))

Ha nagyon odáig vagy érte és úgy érzed ő a totál igazi, akkor esetleg várhatsz rá pár évet, évezredet, de hidd el, nem érdemes. :D

Ő most biztosan nem alkalmas arra, hogy bárkivel is együtt járjon.

2014. nov. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!