Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miert van az hogy aki nekem...

Miert van az hogy aki nekem tetszik annak en nem tetszem? Akinek viszont en tetszem az nekem nem tetszik? 21L

Figyelt kérdés

2014. nov. 24. 08:02
1 2
 1/12 anonim válasza:
Hát sajnos eddig rossz helyen keresgélsz, ennek nincs külön oka ez csupán a véletlen műve. 20/F
2014. nov. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
mert mint oly sok lány te is a saját szépségmércédhez képest egy (vagy több) kategóriával feljebbi (nem hozzád illő) pasik tetszenek...
2014. nov. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Murphy
2014. nov. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2-es ez nem igaz, inkabb az egyenisege szokott megfogni egy fiunak, hogy szorakoztato legyen. Lehet epp az a baj inkabb, hogy egyaltalan nem azok jonnek be akik nagyon helyesek es lehet inkabb a fiu nem mer velem kezdeni..inkabb kinezetre olyanok tetszettek meg eddig akik nem igazan voltak helyesek.
2014. nov. 24. 08:12
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert még nem találkoztunk.
2014. nov. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez majdnem mindig így van sajnos.
2014. nov. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért, mert mindig mindenki válogat!
2014. nov. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
murphy..
2014. nov. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
mert mindenki olyant akar aki nalla jobb
2014. nov. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"egyaltalan nem azok jonnek be akik nagyon helyesek"


SZERINTEM MOST NEM MONDASZ IGAZAT


A lányok miért a külsőt nézik,miért nem inkább a belsőt?


Sokszor hallotuk már hogy a lányok hogy védjék a saját egyéniségüket olyanokat mondanak hogy "HA 1 FOKKAL SZEBB AZ ÖRDÖGNÉL MÁR NEM LEHET BAJ"


Mégis a tapasztalataim és az itten srácok tapasztalatai alapján akikkel beszélek ez nem igy van.


A Valóság: Az átlagos külsejü srácok sem jöhetnek már számitásba sajnos,1 fokkal feljebb léptek

a nők,és inkább lesznek vénlányok minthogy adjanak esélyt a másiknak..


itt már kb 200 lánynak küldtem képet,akik mind azt mondták hogy ők mások mint a többi lány,ők nem nézik a külsőt,mégis amikor küldtem képet,többet visszasem irtak..

2014. nov. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!