Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek tetszem neki?

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
Reggelente szoktam látni egy srácot, aki mindig néz, de mintha zavarba jönne, elfordul, nem tartja a szemkontaktust. Ma is láttam, de ma kicsit tovább néztük egymást. Majd amikor felszálltam a villamosra, leültem egy szabad helyre, a mellettem lévő ülés is szabad volt. A srác elhaladt mellettem, és rám nézett, majd tovább ment egy távolabbi helyhez, ahol kicsit toporgott, mintha elbizonytalanodott volna és aztán leült. Pont velem szembe volt és észrevettem, hogy néha felém nézett, de nem mosolyodott el, és amikor látta, hogy nézem, elkapta a fejét és utána már nem mert rám nézni. Én mosolyogtam volna rá, de nem tudom mire vélni wzt a viselkedést, és nem akartam, hogy hülyének nézzen. :D Szerintetek?
2014. nov. 22. 18:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Minden megeshet..

neked tetszik ?

2014. nov. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez a srác akár én is lehetnék. Én se merek odamenni a csajokhoz. Kb úgy viselkedek mint ez a srác. Beszariak vagyunk sajnos, ez a helyzet. Csak álmodozunk rólatok szép lányok.
2014. nov. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Csak nem érti hogy ilyen arccal hogy lehet élni
2014. nov. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szimpatikus, de mivel még egy mosolyt sem ereszt meg irányomba, így nem akarok kezdeményezni. Lehet, hogy ő sem mer. De olyan fapofát vág mindig, nem lehet leolvasni az arcáról, hogy azért néz, mert szimpatikusnak tart, vagy azért, mert ilyen rondát még nem látott. :D
2014. nov. 22. 18:40
 5/15 anonim ***** válasza:
Rondát nem nézz az ember ../huzamosabb ideig :)
2014. nov. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk a huzamosabb idő mit takar? :D Mert nem tartotta a szemkontaktust, csak néha néha felém nézett. Tudom, nagyon tinis ez a problémázás,bde annyira nem vagyok tapasztalt az ilyesmiben, inkább meghallgatom mások véleményét is a témával kapcsolatban.
2014. nov. 22. 18:44
 7/15 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, csak nem mer.
2014. nov. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ajj tetszel neki fogd már fel! Csak úgy van vele, hogy ő biztos nem jön be neked és csak távolról figyel. Tudod plátói szerelem...
2014. nov. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A múltkor is hasonló történt. Én már ültem, ő pedig mellettem állt, kapaszkodott, aztán amikor észrevett, elment a villamos másik felébe. Ugyanott szálltunk le és amikor készültem leszállni, azért odanézett. :) De kerül engem, vagy csak szimplán nem gondol semmit. Én nem értem. :D Én is felénk vagyok, de nem "menekülök el", ha valaki tetszik.
2014. nov. 22. 18:54
 10/15 anonim ***** válasza:
Zárkózottabb a gyerek, magában éli világát, megfigyelőként, de titkon belül vágyakozik...
2014. nov. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!