Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek tetszem neki?

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
Reggelente szoktam látni egy srácot, aki mindig néz, de mintha zavarba jönne, elfordul, nem tartja a szemkontaktust. Ma is láttam, de ma kicsit tovább néztük egymást. Majd amikor felszálltam a villamosra, leültem egy szabad helyre, a mellettem lévő ülés is szabad volt. A srác elhaladt mellettem, és rám nézett, majd tovább ment egy távolabbi helyhez, ahol kicsit toporgott, mintha elbizonytalanodott volna és aztán leült. Pont velem szembe volt és észrevettem, hogy néha felém nézett, de nem mosolyodott el, és amikor látta, hogy nézem, elkapta a fejét és utána már nem mert rám nézni. Én mosolyogtam volna rá, de nem tudom mire vélni wzt a viselkedést, és nem akartam, hogy hülyének nézzen. :D Szerintetek?
2014. nov. 22. 18:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele nincs értelme az ilyennek .. hisz csak fájdalmat okoz hogy a lány nem lehet az enyém ..inkább rá se néznék.. hisz a mai lányok khm.. tudjuk milyenek ..:(
2014. nov. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Pont nem egy olyan lány vagyok. :) Szerencsére. Na majd legközelebb rámosolygok. :D Aztán, ha még mindig fapofizik, akkor úgy kell neki. :P
2014. nov. 22. 19:02
 13/15 anonim ***** válasza:
nem hogy inkább oda mennél kedvesen .. szia miért nézel .. stb stb.. már jó ideje feltűnt... és akkor megtudod az igazságot! :) és a srác se "szenved" tovább..
2014. nov. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ez így nagyon izé. :D Nem akarok hülyét csinálni magamból, még kiderül, hogy nem is engem nézett. Vagy majd egyik nap ráköszönök és valahogy beszélgetni kezdek vele, csak tuti van barátnője. :S Akkor meg beégek. :D
2014. nov. 22. 19:09
 15/15 anonim ***** válasza:
Hidd el .. több lánynak van ma pasija .. mint pasinak csaja .. am meg azt csak észre veszed h téged nézz e vagy nem .. nem ? :D
2014. nov. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!