Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyszeruen nem tudom miert...

Egyszeruen nem tudom miert nem tetszem a lanyoknak?

Figyelt kérdés

Egyszeruen nem erzem hogy barkinek is tetszenek. Mar volt egy baratnom viszont azota egyaltalan nem erzem azt hogy van olyan aki vonzonak talal. Van egy testi hibam amirol nem tehetek (nagy majfolt) viszont eleg latvanyos es szerintem ezert nem neznek ram ugy a lanyok.

Hiaba mondjak hogy aki szeret elfogad de ha a lehetoseget sem adjak meg hogy megismerjenek akkor hogy lesz baratnom?

18/F


2014. nov. 20. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy lett az első?
2014. nov. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor bennem az a kérdés fogalmazódik meg, hogy mi férfiak vajon elfogadóbbak vagyunk úgy általánosságban?

Nem egy olyat láttam már, hogy pl lány arcán ilyen hatalmas anyajegy vagy én nem tudom mi és belőle szőr szállak nőttek ki és volt egy tök jó pasija.

Jelenlegi barátnőm se egy szépség, találhatnék jobban, csak éppen én ő belé szerettem valamiért, nyilván vonzódok hozzá működik a kémia, de valami sokkal többet láttam meg benne pusztán külsőnél.


Szóval ez az érdekes téma, és lehetne még sok példát felhozni, de kitartás, van olyan lány akinek így fogsz majd tetszeni :)

2014. nov. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbálkozz, próbálkozz és próbálkozz!

Ha egyszer összejött, akkor miért ne megint.

2014. nov. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

orvosok nem tudnák eltuntetni , elhalványitani ? mert szerintem tudnák , szal nézz inkább körbe , ne add fel


pl gugle :I májfolt eltüntetése , lézeres kezelés

2014. nov. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

attól függ,hogy hol van az a májfolt.

mert ha arcodon van,akkor egyből arra asszociál mindenki,hogy a gyerekének is olyanja lenne,vagyis működésbe lép a rossz genetikai választás lennél dolog.

2014. nov. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!