Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, tudok gitározni,...

Lányok, tudok gitározni, akkor már jó eséllyel indulok? :D 22/F

Figyelt kérdés

Sokakat nem érdekli, de tényleg vannak olyanok, akiknek ez nagyon imponál?


22/F



2014. nov. 22. 00:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hangversenyen jó eséllyel indulsz talán, nem ezen múlik sztem, vagy, ha igen, akkor megyek tanulni gitározni.
2014. nov. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

mirol beszelsz?..

hol hallottal mar olyat ha fiu ad eselyt a lanynak

hagyjukmar xd

esetleg a kur*aknak.

azt hiszitek ferfi uralom van..

a nagy lof***t

7eske voltam :*

2014. nov. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
A statisztikák alapján a vörös felső + gitár kombináció 40%-al növeli az esélyed az ismerkedésnél. Ha hiszed ha nem :D
2014. nov. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A dob a legkirályabb különben is, plussz alkalomadtán elég hozzá egy kerek női popó, azt ütögetheted kedvedre, ha jó a ritmus az minden nőnek imponál :-)
2014. nov. 22. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Na én dobos vagyok xD meg tudok gitározni+ének :D már csak egy basszeros kell és mehet a 2tagos banda xd
2014. nov. 22. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. nov. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

A ferfi ad eselyt a lanynak,nehogymar aztmondjatok,hogy nem..:D nalam eddig igy volt.;)

Kerdezo: lehet,h imponalo,igazabol nem ezen mulik.:)

2014. nov. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Szergej55 ***** válasza:
Valaki szóljon majd, ha kell menedzser! :D :D
2014. nov. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

5# az hogy valaki tud 3 akkordot a gitáron, még nem igazán jelenti azt hogy tud gitározni. Azért olyan népszerű, mert olcsón beszerezhető, nagyon jó kisérő hangszer, és persze "menő", de persze még sokminden más miatt is. Rendesen megtanulni ugyanúgy hosszú évekig tart mint bármi máson...


7# a fordított húrozás nem éppen egy biztos alternatíva.. a híd és a nyereg a húrok vastagsága szerint van beállítva, ha fordítva húrozod fel akkor az intonáció is elcsúszik, a húrok is zöröghetnek stb. Persze meg lehet csinálni, de akkor gitártechnikushoz kell vinni


A kérdésre pedig: főleg a fiatalabb rocker puncik körében, de persze általában jobb esélyed van ha tudsz gitározni (vagy ha csak éppen van nálad egy gitár), ezt nem csak úgy mondom, erről már volt felmérés is.

De egy biztos, ha belépsz egy bandába akkor tökmind1 hogy játszol, punci mindig fog akadni :D

2014. nov. 23. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Es fiuk, ha lany letemre tudok gitarozni jol esellyel indulok? :DDDD uyganaz a kerdes :)


Elottem szolonak: egy gitart rohadtul nem olcso beszerezni, csak ha egy szar kis valamoz akarsz. Egy jo hangzasu es markas gitar ami sokaig tart 120 000 alatt aligha van. A forditott hurozassal kapcsolatban pedig vannak balkezes gitarok, en mar lattam olyat kozelrol is, es nincs rajta mas kulonbseg, mint hogy forditva van hurozva. Amugy detto ugyanaz. En pedig mar 8 eve gitarozok,tehat lehet nekem hinni. Szivesen segitek tanulni ha kell :)


A kerdesre a valasz: nekem pl bejon. Lehet hogy csak azert mert en is jatszom a hangszeren, de mindenesetre szeretemha egy fiu rendesentud jatszani rajta. Pl tabortuznel :D de ugyanugy bejonnek a sportos alkatu fiuk is. :) es az biztos hogy meg nagyobb eselyed van barkinel ha tudz enekelni esetleg egy banda tagja vagy :D

2014. nov. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!