Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szólítsam meg, hogy...

Hogyan szólítsam meg, hogy ismerkedjek meg vele? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés

A segítségeteket kérném. Még sosem volt kapcsolatom, és igazából nem tudom, hogyan ismerkedjek meg egy fiúval (tudom róla, hogy meleg), sosem beszéltem vele, múltkor rám mosolygott, és már hónapok óta epekedek utána, olyan első látásra szerelem :D.

Hogyan szólítsam meg, vagy flörtöljek vele, hogy felhívjam magamra a figyelmet, vagy akiknek van ilyen tapasztalatuk szívesen meghallgatnám a tapasztalataikat. 16/F



2014. nov. 14. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyanúgy mint a heteróknál, vagy bármely kezdődő kapcsolatnál.

Gyűjts bátorságot és cselekedj. Beszélgess vele. Még az elutasításból is tanulsz. A szimpátia eleve sugárzik rólad és az mindig pozitív a másik ember szemében.

2014. nov. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
amikor rádmosolyog, akkor kell visszamosolyogni. szemkontaktust keresni. keresni az alkalmat, hogy találkozz vele. meg ma már van email, facebook, telefon, stb. ha megszerzed valamelyik elérhetőségét, akkor írhatsz neki, hogy "szia!".
2014. nov. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Mintha az én helyzetemet írtad volna le épp :D

én is ugyanígy vagyok egy sráccal, azzal a különbséggel, hogy csak sejtem róla, hogy meleg. Állandóan megnéz, néha már túl feltűnően, van, hogy visszanézek rá. Odamenni még én sem mertem hozzá, mert ennyi alapján még nem 100%-os a dolog, ellenben a te helyzeteddel. Én a helyedben megpróbálkoznék beszélni a sráccal, megismerni közelebbről.

2014. nov. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van már valami fejlemény az ügyben? Egyébként ha élőben nem mersz hozzá odamenni akkor szerintem is facebookon jelöld be :) Suliból ismered?
2014. nov. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hallott ügy :D De köszönöm mindenki válaszát! Nekem nem jöhet össze semmi úgy néz ki. ^^
2014. nov. 28. 23:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem értem. Mi volt a probléma? Nem tetszettél neki? Van valakije?

Ő hány éves? (gondolom egy iskolába jártok)

Beszéltetek? Ha tényleg nem jött össze, akkor se antiszockodj :) majd jön másik.. (tudom nállunk nem olyan hamar, de majd jön)

2014. nov. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó ha leírom üziben?:)
2014. nov. 29. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!