Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15 éves, szegedi, meleg fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves, szegedi, meleg fiú, hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 23:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem még sehol. 15 évesen még nem a szexre kéne koncentrálni az erődet.
2010. nov. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
De jó.Te se csapod le a kezemről a barátnőmet.
2010. nov. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
15 évesen biztos vagy te ebben? A szomszéd srác (akivel jóban vagyok nagyon) 23 éves korára "értette meg", hogy meleg. 15 évesen ezt honnan a fenéből tudod? (Öcsém 15, de még nem hiszem, hogy eddig eljutott volna gondolatilag.. hogy ő meg a szex).
2010. nov. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a legegyszerűbb és talán egyetlen lehetőséged a netes társkereső, szerintem biztos van olyan oldal olyan beállítással hogy annak ellenére hogy fiu vagy fiukkal ismerkednél!
2010. nov. 29. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem szexet akarok csak egy barátot...htá nemtom 23 évesen?! hát szerintem ő is tudta már sokkal hamarabb csak nem vallota be/vállalta föl...
2010. nov. 29. 06:46
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

02:50 vagyok! Én 100%-ban heteroszexuális vagyok! Nem lennék képes egy fiuval együtt lenni de attól nincs semmi bajom a melegekkel, ha valaki így született akkor kész, el kell fogadnia ahogy azt látom hogy te már megtetted! Ne foglalkoz az ellened szólókkal! Ez a fajta gyűlölet elég valószínű hogy nagyon nagyon sokáig megmarad még, de szerencsére vannak a hozzám hasonlók is és elég szar belegondolom is hogy egy meleg fiu/férfi hogy éli meg ezt az egészet amikor a barátaim és furán néznek rám ha a melegek védelmében kelek miközben tudják hogy én kizárolag a lányokat szeretem! Ebből is látszik hogy primitív a mi társadalmunk, hiszen 2.500 évvel ezelött a Görögök ugyanúgy elfogadták a másságot és emiatt most úgy gondolják nagyon tévesen hogy a Görög társadalom 100%-ban homoszexuális volt!

Sok sikert a kereséshez hogy párt találj de azért vigyáz mert ugyanúgy találkozhatsz egy fiúval aki csak ki akar használni mint aki csak szeretni akarna téged! Elvégre a melegek is minden másban ugyanolyanok mint az összes többi ember!

Egy hetero Görög srác!

2010. nov. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Tökjó úgylátom kitörölték a válaszom... jófejek vagytok, csak nem tudom minek kellett -.-
2010. nov. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
jaja előző XD
2010. nov. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
0%
OMFG! Bújj el
2010. dec. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
ez egy jó régi kérdés, de ha még érvényes, velem ismerkedhetsz :D 14F
2011. máj. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!