Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretnék fiatalon szülő...

Szeretnék fiatalon szülő lenni. Hol találok ehhez megfelelő lányt aki velem egy idős kb? 20/F

Figyelt kérdés
Nem akarom magamhoz láncolni a lányt, majd a jövő eldönti hogy alakul a kapcsolatunk. Tehát teljesen liberálisan, nem házasságban képzelem el ezt a dolgot.
2014. nov. 14. 10:56
1 2
 1/11 anonim válasza:

en most 16/l vagyok de en szeretnek fiatal szulo lenni de eloszor azert elvegzem a sulit es utana pl mikor 18019 leszek ..

egyebkent menk fel tarskeresokre es ott talalhatsz

2014. nov. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Biztos találsz valamilyen c kategóriás lányt akin osztozhatsz majd életed végéig 5-6 apukával.
2014. nov. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt még kihagytam, hogy az anyagi háttér meg van. Ha nagyképű szeretnék lenni azt mondanám, hogy még a dédunokámnak se kéne dolgoznia. A rasszista poénokra pedig nem vagyok kíváncsi.
2014. nov. 14. 11:01
 4/11 anonim ***** válasza:

"Ha nagyképű szeretnék lenni azt mondanám, hogy még a dédunokámnak se kéne dolgoznia."


Kétlem, hogy ne buknának a csajok a milliárdosokra...

2014. nov. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#5 Nem ez volt a kérdés...
2014. nov. 14. 11:04
 6/11 anonim ***** válasza:

"Hol találok ehhez megfelelő lányt.."

"Nem akarom magamhoz láncolni a lányt, majd a jövő eldönti hogy alakul a kapcsolatunk."


Pedig úgy tűnik bárki jó, aki szül egyet. A milliárdosok meg simán válogathatnak a nők közül!

2014. nov. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én 21 éves vagyok és házas. Van egy gyönyörű picurkánk is. Saját családi házzal és anyagi gondok nélkül. És nem, nem a szülők tartanak el. A férjem is csak 4 évvel idősebb. Nem vagyok c kategóriás és nem vagyok roma, ahogy a férjem sem. Ezek rendkívül irigy, rosszindulatú hozzászólások és feltételezem, nem is érett emberektől jönnek, de azért ne ültessünk ilyen gondolatokat az itt véleményező fiatalokba. Azt kell megvizsgálni gyermekvállalás előtt, hogy megvannak - e az anyagi alapok és lelkileg is felkészültek vagyunk - e. Van akinél ez még 30-40 évesen sincs meg vagy épp egész életében.


Kérdező, ha célzottan keresel, akkor valószínűleg nem találsz. Ez általános szabály. :) A dolgok maguktól alakulnak, hagyni kell. Nem jó görcsösen keresni vagy szilárdan tervezni, mert annak általában az a vége, hogy az ember elkapkodja és az sosem jó. Nehezebb dolgod lesz mint egy 10 évvel idősebb férfinak, mert a mi korosztályunkban a legtöbben minden téren felkészületlenek a családalapításra. Azért sok szerencsét. :)

2014. nov. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A nők bármennyi pénzt el tudnak költeni meglehetősen rövid idő alatt. :)

És hol találsz? Ugyanott mint bárhol máshol.

2014. nov. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azért ezt én nem így gondoltam. Nekem nem holmi k betűs kell, hanem normális nő akiben van anyai vágy.
2014. nov. 14. 11:09
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerződések,letét stb.

Hivatalosan is megoldható a dolog.

De ne várd hogy normális valaki majd szül egy gyereket neked csak úgy mert éppen gazdag vagy.Biztos találsz ilyet csak gondolom te nem ilyen anyát akarsz a gyerekednek.

2014. nov. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!