Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Tegnap ahogy haza jöttem délután észre vettem, hogy anyu turkált a személyes cuccaim között. (nem az első alkalom előszeretettel csinálja) Leraktam a táskám a szobámba. Kimentem a konyhába, nappaliba. Mikor vissza mentem a szobámba anyum a táskámban turkált!! Megkérdeztem, hogy ezt mégis miért csinálja ennyi volt a válasz: mert az anyád vagyok és én megtehetem visszont te fordítva nem. Megjegyezném jól tanulok az ellenőrzőt kérés nélkül oda adom neki. Csak kicsit kiborító, hogy folyton turkál a cuccaim között. Mit tegyek? Szülők ti turkáltok a tini lányotok holmijai közt? 17/L

2014. febr. 8. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi ,biztos nem a jegyeidre volt kíváncsi.Hanem valami mást keresett benne.Amúgy szörnyű hogy egy anya ilyen bizalmatlan a lányával szemben
2014. febr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy félt valamitõl, vagy hallott valamit.
2014. febr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Én azt tenném,hogy leülnék vele és megbeszélném,hogy mennyire szükségtelen,megalázó és a bizalom teljes hiányáról árulkodó dolog amit csinál.
2014. febr. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Most lehet hogy nem fogtok szeretni, de szerintem én is megtenném. Ha aggódik valami miatt, hiába vagy jó tanuló és esik rosszul, akkor bele fog nézni a táskádba.

De legalább csinálná úgy hogy ne bukjon le!

2014. febr. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem de okom sem lenne.
2014. febr. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs joga... ezt lehet bizalmatlanságnak venni, kíváncsiságnak..akárminek címkézzük. Kérjen meg hogy mutasd meg mit hordasz magadnál. Ha nincs takargatni valód, úgy is megmutatod, ha meg van, és tudod hogy kutat, akkor meg úgy sem oda dugod el. Ez nem jut az eszébe? Ülj le vele és kérdezd meg tőle miért teszi. Azért azt is tudd...ha egy normális anya, akkor úgy is rájön ha átvered. De miért tennéd, ha bármikor hajlandó vagy neki megmutatni a dolgaidat. Bízzon benned....ha eddig nem adtál okot a kételkedésre, hazudozásra.
2014. febr. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én turkálok a gyerekem táskájában, de ő elsős... kénytelen vagyok bepakolni, kipakolni. :)

Nem merem biztosan kijelenteni, hogy később nem tenném. Remélem, hogy soha nem kerülök olyan helyzetbe, hogy meg kelljen tennem, de azt egészen biztosan kijelenthetem, hogy soha nem mondanék olyat a lányomnak, hogy "mert megtehetem". Ha esetleg megtenném - tényleg remélem, hogy nem fogom - akkor is érdemi magyarázattal szolgálnék. Én a hét évesemet is EMBERként kezelem, nem a tulajdonomként.

2014. febr. 9. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nincs takargatni valóm előle. Bulizni se járok el, nem cigizek. Hétvégenkét is ritkán megyek el moziba a barátnőimmel. Akkor is a megbeszélt időpontra itthon vagyok. Nem rejtegetek semmit szóval csinálja nyugodtan csak zavaró egy kicsit.
2014. febr. 9. 08:27
 9/9 anonim válasza:
Nyugi az én anyám is turkál a cuccaim között a mai napig pedig én már 20 éves vagyok! Sokszor volt ebből már vitánk. Még a facebookomat is feltúrta anno.. Szerintem undorító dolog az ilyen mindenkinek kell a magánszféra..
2014. febr. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!