Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért léteznek ezek az előítél...

Miért léteznek ezek az előítéletek a testépítőkkel kapcsolatban? Lányok/nők, ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Arról a jelenségről beszélek, mikor egy izmos pasinak szinte rejtegetnie kell magát, mert mindenki azzal jön, hogy "na, megint idejött feszengeni a kokszos", "biztos műveletlen, bunkó tahó", "biztos fel se áll neki", stb.


Ugyanez a sztereotípia fennáll a konditermekbe járó lányokkal szemben is; biztos buta, vagy valamilyen komoly gubanc vagy rejtegetnivaló van a háttérben.


Csak az irigység ennek az alapja? Nyilván vannak/voltak, akik miatt kialakultak ezek a sztereotípiák (habár én egyet sem ismerek, és én magam sem szoktam így viselkedni), de nem lehetne ezen már túllépni?


Mennyire befolyásolnak titeket ezek a sztereotípiák ismerkedés során? Nyilván nem a tele-szteroidozott b@rmokra gondolok, az eléggé "határterülete" a testépítésnek. Mi az az alak, ami "még tetszik" és ami már "túl sok"?



2014. nov. 12. 21:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én majdem minden nap járok konditerembe és nincs sok jó tapasztalatom a "gyúrós" srácokkal. Tényleg tombol a tesztoszteron, a testkultusz, a felszínesség, a gondolkodás viszont nem az erősségük. A nőgyűlölet sem ritka. Mindennapos téma, h milyen buta ribit húztak meg hétvégén, h mennyire semmirekellő minden nő, de ők versenyt csinálnak abból, h minél fiatalabb v minél nagyobb mellű csajokkal kavarjanak, lehetőleg minél többel. Nem véletlenül vannak olyan konditermek, ahová csak nők mehetnek, én is átszoktam egy ilyenbe.

Az, h ennyi energiát és pénzt fordítanak a külsejükre, azért elég árulkodó. Én messze elkerülöm ezt a típust.

2014. nov. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én egy 70 kilós ember vagyok, de tudom mit érez egy igazi testépítő. Amikor van egy pontosan belőtt étrended, és edzésterved olyan vagy mint ha kicseréltek volna. Tele vagy energiával, és szinte érzed ahogy épül a tested. Akinek nincs normális étrendje, és edzésterve az csak azt érzi hogy elfárad, és nehéz csinálni stb. Sok olyan is van aki csak kiegészítőzik, meg 0 étrend, meg semmit nem tud az egészről. Általában ők azok akik tök bunkók, és csak azért gyúrnak hogy ők legyenek a keménycsávók. Vannak nagyon okos testépítők is akik nagyon sokat tesznek azért hogy meglegyen az az érzés amiről az elején beszéltem. Aki nem érti mi a lényeg az legalább egyszer próbáljon ki egy tömegnövelő étrendet.
2014. nov. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!