Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mit csináltok, ha...

Lányok, mit csináltok, ha meggondoljátok magatokat egy pasival kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Lányok, mit csináltok, ha meggondoljátok magatokat egy pasival kapcsolatban?

Mert ugye egyértelműen eléállni nem szoktatok.

Talán a jelenlegi is ezt csinálja... egy éve kezdődött, 2x elküldött, aztán mással is kavart. Most meg tessék, mivel közös érdeklődési körünk van, már nem egyszer volt, hogy kérdezte "te nem jössz?" "máris mész, nem maradsz?" meg hasonlók. Néha meg olyan kis megszeppentke. Azért az se volt durva, mikor ültem egy vastag padon, ő háttal ült nekem, és rámdőlt (háttal a hátamra), ilyet szerintem értelmes nő nem csinál.


2014. nov. 8. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodj meg picit aztán érthetően fogalmazd meg még1x mit a sz*rt akarsz, mert ebből fost nem éretni.
2014. nov. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*érteni
2014. nov. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak barátnak tekint.
2014. nov. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

mit nem értesz? :)


a kérdés csak annyi, hogy mit csináltok ti lányok, ha meggondoljátok magatokat egy pasival kapcsolatban, na.

2014. nov. 8. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!