Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Félénk, visszafogottabb...

Félénk, visszafogottabb férfiak lépnétek ezután vagy megvárnátok, hogy a no lépjen?

Figyelt kérdés

Van egy szimpatikus férfi, megírtam neki ezt, meg hogy szívesen talalkoznék vele, beszélhetnénk, megihatnánk valamit... de nem reagál.

Az ismerose szerint arra vár, hogy megszólítsam mert fél o lépni.

Ezek után még nem elég egyértelmu, hogy szimpatikus nekem?

Valóban megkellene tennem még ezt az egy lépést a hátha sikerul érdekében?


2014. nov. 12. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy egyértelmű, még simán lehet, hogy nem tudja magát rászánni a dologra. Szerintem én is ugyan így lennék, de hát én már csak ilyen beszari vagyok...
2014. nov. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legtöbb férfi már a s3ggét verné a földhöz, ha egy nő ilyet írna neki, és nem neki kéne lépnie először :D
2014. nov. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Eskuszom nem ertem!!!


Csak egy igent vagy egy nemet varok, ezt ennyire nehez leirni?

2014. nov. 12. 21:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, tőlem még senki se kérdezte. De örülnék neki ha csak egy igent vagy nemet kéne benyögni.
2014. nov. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hàt ilyenről még nem hallottam. Elég egyértelműen megírtad neki mit akarsz. Lehet hogy lassú felfogàsu,adj neki pàr évet.:). Vagy csak megijedt ha tényleg olyan félénk szerintem menj oda hozzà személyesen,ott valószinűleg .mondani fogvalamit. Így a legtisztàbb. Sok sikert kívànok.
2014. nov. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kivartam az egy hetet es nincs valasz, tehat ha kovetkezonek oszzefutunk akkor mindenkepp rakerdezek, hogy mit gondol a levelemrol.
2014. nov. 14. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!