Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hátrányban van egy hamar...

Hátrányban van egy hamar népszerűségnek örvendő, vagányabb, külsőre talán átlagosabb csajjal szemben egy visszafogottabb, de külsőre mutatósabb, szebb lány?

Figyelt kérdés

(természetesen a fiúk, férfiak körében)


Én a visszafogottabb, nem rögtön tárt kapura nyíló, csendesebb lány vagyok, de szép arccal, külsővel.

Látom így azért az elismerő férfitekinteteket magamon olykor, de azt veszem észre hogy egy külsőre "seszínűbb", de nagy szájjal, beszélőkével, hatványozott vagánysággal, már-már túlzott magabiztosabb lány megannyival jobban a férfiak kegyében van, mint a magamfajta "konzervatívabb" lány.


2014. jún. 2. 22:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Kicsit több esélyük van mert könnyebben ismerkednek és így nagyobb eséllyel találnak pasit
2014. jún. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Kicsit zavar a munkahelyemen, sőt a kicsinél talán jobban, van egy ilyen csaj, aki nagyon "bebratyizta" már magát, műszakvezetőket sem kímélve. Kb. fél éve jött, én már másfélszer annyi ideje ott vagyok, és ez a csaj a pasi dolgozókkal amiket lezavar... pedig külsőre annyire egy nem nagy szám.
2014. jún. 2. 22:15
 3/23 anonim ***** válasza:
Azt sose tudhatod, h külsőre kinek mi a szebb. Én csalódtam már ebbe nagyon nagyot...tituláltak jobb csajnak nálam olyan lányt, akiről azt hittem h azért én jobban nézek ki nála...
2014. jún. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ha nagyon visszafogott, csendes, félénk, nehezen kommunikál, teremt kapcsolatokat, akkor igen, kicsit hátrányban van.
2014. jún. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
51%
attól függ! ha párkapcsolat témáról van szó én inkább egy olyan lányt keresek mint te vagy :) (ezt nem a 'gyakori kérdéses' gyökér stílusban értsd :) ) mivel sokkal jobban megtudok becsülni egy kedves szép lányt aki engem szeret mint egy olyan csajt aki mindenki másnak is tetszeni akar :) viszont egyéb kapcsolatok terén előnye van mivel jobban feltűnik és a pasik szexualitására hat ami mint tudjuk az EGO-nk mellett ott van az ösztönök miatt! mondjuk én személy szerint a csöndesebb lányok társaságát keresem mivel velük jobban eltudok lenni mint egy visító kismalaccal aki mindenkinek fel akarja hívni a figyelmét
2014. jún. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Pl. most a munkahelyemnél maradva, látom azért egy-néhány illetőn, hogy tetszem neki, én úgy veszem le...

viszont nem vagyok jelenleg a legközvetlenebb, magabiztosságom sincs a helyén, ennek múltbeli, tartós rossz élmények az okai.

2014. jún. 2. 22:27
 7/23 anonim ***** válasza:
Én a visszafogottabb, kissé zárkózottabb hölgyek társaságát keresem inkább. Velük színvonalasabb egy beszélgetés és ha valami csoda folytán kapcsolatig fajul a dolog akkor nagyobb eséllyel számíthatok hűségre. 23/F
2014. jún. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
ha ennyire hatással vannak rád is a múltbeli sérelmek nem ajánlom a munkahelyen talált társat mivel ha annak vége, akkor azt nehezebb lesz feldolgozni mivel vele együtt kell dolgoznod! sokan kedves szép szolidabb lányt keresnek csak nem mindenki talál! ha nagyon fel akarsz tűnni vegyél fel kicsit rikitóbb ruhát és mosolyogj nagyon sokat :) pl én azonnal kiszúrom ha egy szép lány mosolyog még a nagy tömegben is! ha tényleg szép az arcod és mosolyogsz biztos hogy lesz elég bátorsága valakinek hogy közeledjen feléd :)
2014. jún. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtatóbb férfiválaszokat! :)


Értem amúgy én a dolog "logikáját", és azt is, hogy igazából nem kéne irigyelnem azok népszerűségét, kiemelkedő figyelemnek örvendésüket a férfiak körében, mert ez csak rövidtávon élvezet nekik, most éppen, de a későbbiekben, hosszabbtávon tartósabban ebből nem élhetnek meg.

2014. jún. 2. 22:35
 10/23 anonim ***** válasza:
38%
mástól vagytok boldogok, had élvezze ő így az életét, viszont te is találd meg a saját boldogságod :)
2014. jún. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!