Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hátrányban van egy hamar...

Hátrányban van egy hamar népszerűségnek örvendő, vagányabb, külsőre talán átlagosabb csajjal szemben egy visszafogottabb, de külsőre mutatósabb, szebb lány?

Figyelt kérdés

(természetesen a fiúk, férfiak körében)


Én a visszafogottabb, nem rögtön tárt kapura nyíló, csendesebb lány vagyok, de szép arccal, külsővel.

Látom így azért az elismerő férfitekinteteket magamon olykor, de azt veszem észre hogy egy külsőre "seszínűbb", de nagy szájjal, beszélőkével, hatványozott vagánysággal, már-már túlzott magabiztosabb lány megannyival jobban a férfiak kegyében van, mint a magamfajta "konzervatívabb" lány.


2014. jún. 2. 22:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nyilván mindenki azzal szeret inkább beszélgetni, aki szórakoztatóbb, nem azzal, aki szebb... mellesleg ha valaki jófej, szebbnek is látják az emberek, mint ha valaki amúgy szép, de nem valami szórakoztató egyéniség :)
2014. jún. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

a magány lehet olyan is, amely nem lefelé visz, hanem felfelé, egészen fel... (elméletben ismerem is az az Utat, de a gyakorlatban nehéz rálépnem)


a csillagjegyet ne kezdjük el boncolni, nem mondom hogy néha nem lesem meg, de amúgy nem hiszek benne, és nem is akarok elmenni nagyon abba az irányba

2014. jún. 2. 23:45
 23/23 anonim ***** válasza:
0%

én a jellemzésben hiszek, de a napi/heti/havi horoszkópban már nem, de ha nem szeretnéd akkor nem muszáj megosztanod.


persze a magánynak is meg vannak a jó tulajdonságai hisz az sem teljesen rossz, csak egy idő után az ember beleőrül a szeretet hiányába

2014. jún. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!