Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiú akivel ismerkedem...

Van egy fiú akivel ismerkedem és sokat beszélgetünk nagyon aranyos. De amikor így vagyok egy fiúval mindig nézegetem az ismerőseit meg hogy kiknek a képét lájkolja mert mi van ha vannak szebb lány ismerősei is?

Figyelt kérdés

Ez nagyon rossz beidegződés/fóbia és nem tudom leküzdeni...Egyszerűen azt gondolom, hogy biztos más lányokkal is így beszél és biztos van nálam esélyesebb is.

Mindig olyan elenyészőnek érzem magam és ezért nem merek randizni menni se mert mi van ha sétálgatunk és szembe jön velünk egy nálam szebb lány.



2014. jan. 13. 18:41
 1/4 A kérdező kommentje:
úgy érzem kevés lennék neki:(
2014. jan. 13. 18:42
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ugyanmár:)

és mi van, ha van szebb? ennyi erővel a világ összes pasija csoportosulhatna egy féltucat nőszemély körül... de egyrészt ízlése válogatja, lehet, hogy neked a másik csaj szebbnek tűnik, és közben ő meg Téged gondol szebbnek:)

meg ki mondta, hogy úgy van, hogy elkezd a fiú ismerkedni egy lánnyal, tök jól megvannak, aztán a fiú észrevesz egy 3 számmal nagyobb mellű nőt, és otthagyja az elsőt...:D hagyjuk már:D

2014. jan. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt le kell győznöd magadban! Ha randiznál vele, és látnád, hogy kitart melletted, nem csábul el más lányok miatt, nem forog a jó csajok után, amikor veled van, akkor szerintem megjönne az önbizalmad, és elmúlna a fóbiád is. Ezt viszont csak úgy éred el, ha erőt veszel magadon, és belevágsz. ;)
2014. jan. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kell félned,

Nekem például, egy-két átlagos lány sokkal jobban tetszik mint egypár fullos nő. Kisugárzás sokat jelent.

23f

2014. jan. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!