Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A kicsit visszafogottabb...

A kicsit visszafogottabb csajokat kérdem, hogy hogyan lehetne közeledni felétek, hogy lehet megismerni titeket?

Figyelt kérdés
Több ilyen csajjal beszéltem már, és egy csomószor akkor is elküldik a srácokat, mikor amúgy tetszenek nekik. Csak annyi, hogy zavarban vannak, túl kínosnak érzik a helyzetet, stb. Ez ellen mi mit tudunk tenni?

2014. márc. 20. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
dehogy küldik el,ha tetszik nekik
2014. márc. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kitartónak kell lenni. Csak erre várnak. (persze ha tényleg tetszel nekik..)
2014. márc. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Pedig de, ők maguk mondták. De nyugi, én is letettem a hajam.
2014. márc. 20. 21:40
 4/13 anonim ***** válasza:
úgy, hogy kölcsönadsz egy könyvet.
2014. márc. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#1-nek szólt.
2014. márc. 20. 21:40
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Bizalmat kell építeni !!!! Ez a legfontosabb a félénk lányoknál, fontos hogy előbb barátilag ismerkedj meg velük. Soha de soha nem fognak közel engedni az első alkalomkor ne is várd mert ők picit zárkózottabbak és nehezebben barátkoznak....náluk fontos hogy jól ismerjenek és ne legyél tolakodó semmiképp ne akarj egyből kapcsolatra hajtani. Az ilyen lányokhoz türelem és idő kell, az ö köreikben csak akkor foglalkozz velük ha igazán úgy gondolod hogy szeretnél egy jövőt velük, de az nem egy két nap alatt fog kialakulni hanem 2-3 hónap :)


Sok sikert!!


belőlük lesz a legjobb barátnő feleség, mert nagyon hűséges típusok.

2014. márc. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
sok türelemmel
2014. márc. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi normális válaszokat. Akkor úgy tűnik, ha nincs idő türelmesnek lenni, mert mondjuk nem látom őket többet, akkor bukta az egész.
2014. márc. 20. 21:55
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
iróniát bírják az ilyen lányok, meg ha tényleg figyelsz rá, de a szentimentalizmust nem nagyon. Én is ismertem ilyen csajt, kár volt elszalasztani.
2014. márc. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyrészt azért is félénkebbek,mert van egy normális erkölcsi határuk ,és félnek,hogy csak kiakarják használni. Legalábbis nalam ez volt, alapból nemigazán vagyok félénk, csak kapcsolati témában. Nagyon sokat beszélgettem a barátommal, ő mikor kezdett megnyílni felém, jobban erdeklődni stb. vhogy én is kezdtem. Végül 8hónap után összejottünk végleg.(lehet hogyha közelebb lakott volna akkor hamarabb) és már 1éve együtt vagyunk.:)
2014. márc. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!