Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A kicsit visszafogottabb...

A kicsit visszafogottabb csajokat kérdem, hogy hogyan lehetne közeledni felétek, hogy lehet megismerni titeket?

Figyelt kérdés
Több ilyen csajjal beszéltem már, és egy csomószor akkor is elküldik a srácokat, mikor amúgy tetszenek nekik. Csak annyi, hogy zavarban vannak, túl kínosnak érzik a helyzetet, stb. Ez ellen mi mit tudunk tenni?

2014. márc. 20. 21:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hatos válaszolónak:megtettem, négy hónapot szántam az ismerkedésre, és mire jutottam:legyünk barátok. És aztán sir, hogy magányos, és nincs egy igazi férfi aki meghóditsa.
2014. márc. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Tényleg fontos a türelem. Az mindenképpen kell - de nem jelenti azt, hogy ezzel biztosan meghódítod.

Az ilyen félénk lányok is válogatósak!

Ha nem tetszel nekik, akkor nem tetszel, és kész. Akkor nem nyílnak meg, hosszabb idő múlva sem. Akkor jön a "legyünk barátok".


Amúgy pedig nem feltétlenül hűségesebbek, csak nehezebben találnak szeretőt.

2014. márc. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
11-es 6-os vagyok. Nekik ki kell építeni a bizalmat és nekik is vannak érzéseik és határaik ezért kell nekik is idő mire megkedvelnek de azt senkinek nem lehet megparancsolni hogy szeressen szerelemből ha egyszerűen nem hangolódik rád kémiailag. Ennyi kockázat benne van.
2014. márc. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!