Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok, egy visszafogottabb...

Srácok, egy visszafogottabb szerény lányt ti észrevesztek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy 20-26 közötti pasik esetében érdekelne.

Szóval van egy lány, szintén ebből a korosztályból, csendes, visszafogott, de ugyanakkor nőiesen öltözködik, nem márkásak a dolgai, de igényes magára, alacsony, vékony.

Ugye amit látunk először az a külső, bár tudom, h nem csak ez számít. De ezek alapján ti észrevesztek valakit?

Vagy mindenkinek csak a feltűnőbb lányok kellenek?


2014. jún. 8. 22:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Észrevesszük! Sőt én inkább az ilyen lányokat keresem! 21/F
2014. jún. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Külső alapján elsőre nem valószínű, de ha egy társaságban vagyok és értelmes, jóhumorú akkor könnyen felfigyelek ilyen lányra is :)
2014. jún. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem helyzet függő
2014. jún. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én mindenkit észreveszek 0.0
2014. jún. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Igen, mivel én is az vagyok.
2014. jún. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mivel emlékeim szerint láttam mér ilyen lányt, ebből következik, hogy észre is kellett vennem.
2014. jún. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Baratnonek te kellenel!

Egy estere a feltunobb lany.De O csak azert lenne jo mert ha este jol megb..om akkor masnap jobb ekdvem lesz.

Veled ez anynira nemmukodne mert ha tudom h te rendes csaj vagy akkor ezt nemerdemelned meg,es hat azert en is emberbol vagyok.Aki nemerdemli meg azzal nemcseszek ki :).

maradj ilyen,ezt azert jobban ertekeljuk:)

2014. jún. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nálam az intelligencia a fő szempont,külsőre ez az egyszerűbb,visszafogottabb öltözködésben nyilvánul meg.

Tehát az ilyen tucatlányok,akik valami fejlődési rendellenességnek köszönhetően agyilag visszamaradottak,esélyük sincs: [link]

2014. jún. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

szerencsére, vagyis pont hogy nem szerencse, hanem céltudatosság miatt az intelligencia megvan, és buta sem vagyok, bár van aki szerint egy műszaki mérnök hallgató is az, de az ilyenek véleményére meg nem nagyon adok.

Azt hiszem emberileg rendben vagyok, csak hát valahogy észre is kellene h vegyen valaki..

2014. jún. 8. 22:41
 10/12 anonim ***** válasza:

kulsod az milyen? csinos vagy?

Akarki akarmit rizsalhogy a belso a fontos,ha nincs szep kulso akkor a kutyat se fogja erdekelni a belsod...sajna...

2014. jún. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!