Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti összejönnétek egy igazi...

Ti összejönnétek egy igazi megszállott zsenivel?

Figyelt kérdés
2014. nov. 11. 14:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

#8


Na ja csak épp sok a gond vele, főleg ha az ember INFJ ami már önmagában egy "átok" ha jobban belegondolok, nem elég hogy a legritkább, de még azt is okozza, hogy alig van valaki - sőt szinte senki sem - aki megértene engem. Én legalább meg tudom érteni (pontosabban következtetek rá hogy nagyjából mit miért tesznek) a többieket - még ha nem is tetszik amit látok... És általában nem tetszik.


Ha meg igen az jó, de ilyen ritkán van.

2014. nov. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Mert te talán az vagy? :DDD Ezek az ilyen megszállott zsenik tudtommal nem szokták tudni magukról ezt a tulajdonságukat, attól még nem vagy zseni, hogy az osztályodban 2-3 ponttal jobb dogát írsz programozásból, mint a többiek, meg előre tanulsz és a fél padon átborulva jelentkezel. Apollyonnak van igaza, egy őrült, önbizalom hiányos kocka vagy, nem pedig zseni.


--


Mi van Apollyon, megdézsmálták a neved a modik? :P

2014. nov. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem úgy vettem észre, mintha nehezen kezelhetőek lennének. De ezt embere válogatja - valaki jobban ért egyes típusokhoz, míg mások nem.



U.i.: nem az INFJ a legritkább személyiségtípus.

U.i: Majdnem a tökéletes ellentétem vagy. Jesszus.

2014. nov. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#13


Nem-e? Hát akkor melyik? Ahol eddig olvatam ezt hozták ki annak.

2014. nov. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

"Apollyonnak van igaza, egy őrült, önbizalom hiányos kocka vagy, nem pedig zseni."


Most maga kiről beszél, illetve ír?

A kérdésben nem állítottam magamról, hogy zseni lennék!

Úgyhogy nem vagyok zseni, zsenikém!

2014. nov. 11. 14:41
 16/18 Kurtz Bickle ***** válasza:
Én INFJ-ként szőrszálhasogatóan igényes vagyok, épp ez megy a zsenialitásom rovására, szóval ne ugassatok itt. :-)
2014. nov. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#16


Nekem mondod? A szőrszálhasogatásom miatt bizonyul a nők 80%-a kapásból olyannak akikkel sosem kezdenék. Túl részletes kezd lenni az ideálom.

2014. nov. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Simán :D
2014. nov. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!