Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok összejönnétek egy...

Lányok összejönnétek egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Pro: külsőleg magas, izmos, helyes, okos, kedves, vicces, ápolt


Kontra: lusta, egyáltalán nem romantikus, csóró (pontosabban megfogalmazva nem marad pénze rátok mert mindenét a kondis táplálkozásra fordítja), kissé intravertált/visszahúzódó, átlagos öltözködésű


2014. nov. 6. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a lusta pasikat.. Kiábrándító! Nem a cselédje akarok lenni, hanem a barátnője!
2014. nov. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Legyen izmos, de ne költsön rendes kajára. Tipikus női logika.
2014. nov. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hat mivel en is lusta vagyok meg nem tul romantikus alkat, ezert ezek nem lehetnek nalam kizaro tenyezok. az negativ, hogy nem tudja a penzet beosztani, de attol is fugg, hany eves. gondolom, meg fiatalabb, akkor meg fejlodokepes. osszessegeben talan nem egy fonyeremeny, de en adnak neki eselyt. jobb mintha buta lenne vagy abszolut nem lenne humora.
2014. nov. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ezta srácot ismerem.ő az osztálytársam. :)
2014. nov. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#1: azt kifelejtettem, hogy rendszerető, szóval ezen a téren nem kell aggódnod, nem lennél cseléd
2014. nov. 6. 18:19
 6/10 anonim ***** válasza:
adnEk, bocsanat eleirtam. a visszahuzodosag meg atlagos oltozkodes nalam nem para, inkabb minthogy egy extrovertalt pawa legyen.
2014. nov. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

De akkor miben vagy lusta? Miben nyilvánul ez meg?

1#

2014. nov. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Amúgy most elgondolkodtam, lehet nem is vagyok lusta, csak ha van egy kis szabadidőm akkor nem szívesen megyek sehova. :D Szóval a lusta helyett inkább otthonülő típus.
2014. nov. 6. 18:31
 9/10 anonim ***** válasza:

Az más látod.. Én is szeretek itthon lenni!

Szóval akkor talizunk? ;D :D

Viccelek ám! :D

2014. nov. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem bejön
2014. nov. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!