Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Összejönnétek egy biztonsági...

Összejönnétek egy biztonsági őrrel?

Figyelt kérdés
2014. nov. 4. 07:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Párkapcsolatnál nem az számít ki mit dolgozik, hanem az hogy milyen ember.

Mert vele vagyunk és nem a munkájával.

Cikinek érzéd a munkád?

2014. nov. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kit érdekel,hogy mi a munkája? ha szeretem nem érdekel, hogy mivel keresi a kenyerét
2014. nov. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Az ilyenektől kivagyok akik egy megbélyegzik a masikat a munkája alapján. Én is az vagyok megis többet keresek ey diplomás kezdő jogásznál..

Szóval nem a munkája alapján kell ítélkezni. attol lehet jo ember sok magas beosztású vezetőt láttam mar aki egy igazi gyökér..

2014. nov. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
11%
Én nem, nem szeretem a nagydarab nőket. F/22
2014. nov. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Az egy dolog, hogy a munkája nem támaszt túl nagy elvárásokat, ami jobban zavarna hogy én olyan biztonsági őrrel aki számomra vonzó lenne még nem találkoztam (pedig ismerek párat). És itt nem külsőre értem hanem ált. műveltségre, tájékozottságra érdeklődési körre. Tudom itt divat szidni a diplomát meg minden szakmunkás tökéletesen tájékozott a világirodalomban, de azért lássuk be nem agysebész képzés. Amivel meg az egyik válaszoló jön, hát a pályakezdőket egyik szakmában se szokás túlfizetni, de azért az orvos, jogász, mérnök mind nő idővel a fizetés és ált. sokszorosára egy biztonsági őrének (a tudásról, felelősségről stb.-ről ne is beszéljük nincsenek egy súlycsoportban). Persze munkahelytől is függ.
2014. nov. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!