Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ti összejönnétek egy...

Lányok! Ti összejönnétek egy olyan sráccal, aki nem a leghelyesebb, de mivel régóta ismeritek tudnátok, hogy nem használna ki (mint a többi), megbecsülne és jó sorotok lenne mellette?

Figyelt kérdés
Se nem csúnya, se nem helyes
2014. okt. 11. 09:32
 1/7 anonim válasza:
igen ! nem a külső számít
2014. okt. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fiúként írom, hogy a lányoknak az ilyen csak mint barát kell. Én is átmentem ilyen helyzeten, akkor még naivan elhittem hogy engem is szerethet és megbecsül majd de elég gyorsan félredobott
2014. okt. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%
Olyannal jövök össze akit szeretek vagy legalábbis kialakulóban van valami. Az meg, hogy nem használna ki meg megbecsül alap nem értem ez miért kell úgy reklámozni mintha valami olyan nagy extra lenne.
2014. okt. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ne légy elfogult amiket felsorotál sok emberben megvan .:) fogadd el egy átlagos csávó vagy éskész
2014. okt. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én a lány vagyok és azért írtam ki, mert ez egy nagy dilemma nekem :D Sokan csak játszottak velem, így nem hinném, hogy annyira alapvető.. sokat csalódtam már, így szükségem lenne arra, hogy végre valaki megbecsüljön. Viszont sokan azt mondják, hogy semmi pénzért nem jönnének össze az illetővel. Én meg nem tudom, mit érzek.
2014. okt. 11. 10:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Neked tudni kell, hogy mit érzel. Másra ne hallgass, ami neked jó, azt válaszd.
2014. okt. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én is ebben a helyzetben vagyok, szintén lány.

Én valószínűleg összejövök vele :) Nem érdekel másnak a véleménye.

2014. okt. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!