Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, akiknek nincsen ideje...

Fiúk, akiknek nincsen ideje barátnőre! Milyen lány lenne, akivel mégis összejönnétek az időhiány ellenére?

Figyelt kérdés

Megismertem jobban egy fiút, 21 éves jóképű, aranyos, mégsem volt még soha barátnője. Most "udvarolgat" nekem, de közben mondja h nincs ideje, és érthető is (meló, edzések, stb). Gondolom ezért nem volt eddig kapcsolata, mert amúgy egy nagyon szimpi, korrekt srác. Nem volt közöttünk semmi, de érzem h tetszem neki. Nekem nagyon-nagyon bejön, és ha heti egyszer találkozhatunk, az is oké lenne, de nekem úgy tűnik, h ez az időhiány visszatartja a kapcsolattól.

21/L


2014. okt. 1. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
NEm értem mi lenne a kérdés,beszéld ezt meg vele.
2014. okt. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hülye kifogás hogy nincs idelye
2014. okt. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valahogy azért csak szakítanék időt...
2014. okt. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 RRR ***** válasza:
szerintem ez egy hülye kifogás,minden esetben
2014. okt. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy valakinek ne legyen ideje a családra,barátokra,párjukra ezek csak kifogások vagy azért mert fél vagy mert nem kedvel annyira mint azt az ember gondolja.
2014. okt. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
olyan lány, aki elfogadja hogy sokszot be vagyok táblázva.
2014. okt. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
különleges. párszor találkozz vele, ha eléggé felkelted az érdeklődését akkor szánni fog rád időt.
2014. okt. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, hogy NEKI nem lenne elég heti egy találkozó, és azért nem kezd veled, mert egyelőre nem tudna többet adni és így kapni is. A legrosszabb tanács, de várj egy darabig, hátha érsz neki annyit, hogy szakít rád az idejéből, és megpróbálja veled. Ha nem, akkor nem te vagy az a lány, akiért majd felad az elfoglaltságaiból.
2014. okt. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!