Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy lányba. (egy éve ismerem, osztálytársam) És ezen van a hangsúly: nem csak tetszik, szeretem is. Egyszerűen mellette érzem jól magam.

Szóval már tavaly is hazakísértem egy párszor, beszélgettünk. De az elmúlt két hétben el kezdtem komolyabbra fogni a dolgot. Udvarolok neki, egyre többször beszélgetünk, egyre többször kísérem haza.

A gond az, hogy ő erre nem nagyon reagál. Olyan mintha nem esne le neki, hogy bele vagyok zúgva. Lehet, hogy nem érdeklem? (bár egyáltalán nem érzem hogy le akarna koptatni)


Mit csináljak máshogy?

(16 évesek vagyunk)



2014. nov. 9. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
hívd el moziba, vagy ilyesmi, randira, ha akkor sem vágja le a dolgot akkor valószínű hogy szándékosan teszi, csak nem akar megbántani
2014. nov. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fogd a dolgot még komolyabbra és mondjuk hívd el valahová úgy, hogy abból egyértelmű legyen, hogy randira gondolsz.
2014. nov. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Pl.: ünnepekkor (karácsonykor, valentinkor) vegyél neki ajándékot. Kérdezd meg tôle mikor van a szülinapja, nézd meg mikor van névnapja és ilyenkor vegyél neki valami apróságot. Biztos örülni fog neki és lefog neki esni, hogy szereted. :)
2014. nov. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem csinálsz semmit rosszul. Hívd egyértelműen randira. Hidd el a nők is bizonytalanok...
2014. nov. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Velem s ez volt csak én lány vagyok. Hetente 2x-3x is hazakísért, beszélgettünk is tök jóba voltunk de egyszer csak nem szólt hozzám. Kérdezgettem hogy mi van vele de nem mondott semmit. Azóta alig beszélünk. Én szerettem és még most is szeretnem és utólag kiderült (barát révén) hogy ő is szeretett. Szerintem ugyanez volt mint nálatok. Én nem akartam neki mondani mert úgy gondoltam hogy egy fiú udvaroljon és mondja meg ha akar valamit (lehet hogy néhányan hülyének néznek/fognak nézni emiatt). Tanács mondd meg neki kerek perec hogy mit érzel és ne cseszd el ahogy mi.

És ne parázz attól hogy most mit fog erre mondani. Ha jófej a csaj akkor finoman visszautasít de semmi nem változik köztetek

2014. nov. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!