Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csinálok rosszul? Bővebben...

Mit csinálok rosszul? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Az elején kezdve pár hónapja lett vége egy többéves kapcsolatomnak. Elfogadtam, a magam módján túl is léptem illetve próbálok. Gondoltam belevetem magam az ismerkedésbe-csajozásba. Csakhogy sosem voltam ilyen fajta, eléggé csendes és visszahúzódó vagyok, semmi yolo swag baromság, a rock-blues-jazz és mindenféle élőzenét kedvelem, totál átlagosan nézek ki. Viszont valami gond lehet, mert még csak észre sem vesznek az emberek(lányok), régen pedig frankón megnéztek, egyik-másik még le is szólított. Most meg még az ismeretségi körömbe lévő lányok is letolják a fejem, valahogy úgy érzem bezárultak a kapuk. Vannak barátaim, de kevés és a legtöbb nem az a bulizós ivós fajta, a maradéknak meg van barátnője és velük vannak elfoglalva. Vélemények?:) Előre is bocsánat, ha hosszú lett. 22/F

2014. ápr. 17. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Érződik még rajtad, hogy lelkileg nem vagy teljesen felszabadult, még idő kell hogy tultegyed magad, hogy vége lett egy kapcsolatodnak és ezt valahogy megérzi a környezeted. Nyáron jön a jóidő, rengeteg helyre el lehet járni, biztos addigra helyrejösz lelkileg is. A másik meg most elkezdtél pánikolni, hogy most azonnal kellene egy barátnő, sajnos ez nem ugy megy, van hogy 1-2 évig is várni kell egy ujabb jó kapcsolatra, ez idő alatt pedig sokszor depis lesz az ember, de érdemes sportolni, lekötnöd magad valami hobbival.
2014. ápr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezekre én is gondoltam és valószínűleg így is lehet. Hobbim van, élek is neki rendszeresen, sportolni is szoktam alkalmanként. A továbblépésről meg az a véleményem, hogy 100%-san csak akkor tudok majd, ha lesz valakim, akit szeretek és ő is engem, de ha mindenki érzi rajtam a szorongást, akkor cseszhetem. Olyan ez, mint egy ördögi kör. XD
2014. ápr. 17. 14:13
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindenesetre köszönöm a hozzászólást.
2014. ápr. 17. 14:14
 4/4 anonim ***** válasza:

"Előre is bocsánat, ha hosszú lett."

Na itt kezdődik a baj. Ennél jóval több magabiztosságra van szükség.

2014. ápr. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!