Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi lehet a baj? Mit csinálok...

Mi lehet a baj? Mit csinálok rosszul az ismerkedésben, miért nem jön össze egy normális nő sem?

Figyelt kérdés
Az a taktikám, hogy csinos jó nőkhöz odamegyek az utcán buszon, vonaton stb. és ismerkedni próbálok velük, hogy "szia tetszel, ismerkednék" De valamiért lekoptatnak, mosolyognak stb. Nem értem mi lehet a baj :(
2013. nov. 10. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Ismerkedésnél soha ne mondd,hogy ismerkednél!Megijednek tőle.

Amúgy meg lehet,hogy ronda vagy.

2013. nov. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

hmm...



nyugi, nem veled van a baj, hanem a világgal.


inkább csak Magyarországgal.

2013. nov. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a bajod, hogy utcán, buszon, vonaton. Egyik sem az a közeg, amikor a nő a pasizásra gondol.
2013. nov. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ne ezzel kezd rögtön. hanem csak kezdj el vele beszélgetni, és hivd el egy kévéra ha nemet mond akkor kérd el a számát, ha megadja akkor csak azért mondott nemet mert épp nem ért rá ha meg nem tetszel neki, vagy foglalat akkor a számát sem fogja megadni.
2013. nov. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz ezen, gyakorlatilag lerohanod őket, ennél szerencsétlenebbül nem is lehet megközelíteni valakit. A buszon általában elcsigázott, munkából jövő vagy épp oda menő emberek vannak, akiknek a tökük kivan a tömeggel, annyit akarnak, hogy békében hazamehessenek azon a guruló szaron, vagy pofátlan nyuggerek, akik arra verik a fonnyadt faszukat, hogy ingyen furikázhatnak. A fél ötös busz nálunk gyakorlatilag egy hullaszállító.
2013. nov. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne utcán ismerkedj. Én is szívrohamot kapnék ha valaki csak így odaállítana hozzám. A csövesek meg a perverzek is ezt tolják, nem csoda ha zárkózottak lesznek. Kávézóban, könyvtárban, szórakozóhelyen, tanfolyamokon, fesztiválokon esélyesebb a siker. De oké, lehet vonat, busz is, ha pl az egy fesztivál busz :D Ott könyebb jóval ismerkedni. Szerintem előtte szemezz velük kicsit, ha visszamosolyognak akkor odamehetsz, de ne rohand le őket csak így a semmiből. :)
2013. nov. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is lekoptatnálak. Ebből ugyanis nyilvánvaló, hogy minden nőhöz odamész, aki megtetszik. Én meg olyannal ismerkednék, akit ÉN érdeklek.
2013. nov. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!