Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Győrben vagy környékén hol...

Győrben vagy környékén hol lehet szolid, normális lányokat találni?

Figyelt kérdés

Ja, és lehetőleg ne legyen senkijük :D

Próbáltam élőben, de csak a részeg és/vagy festett boszorkányokkal találtuk meg egymást. Neten valamivel talán jobb a helyzet, de aki külsőre szimpatikus, vagy nem ír vissza, vagy csak önbizalom növelés miatt regisztrált. Kövezzetek meg, de az agyonsminkelt, mellét kirakó kategória nekem egyáltalán nem vonzó.

20/f


2013. nov. 7. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
DE MIÉRT,!!?!?! Mért nem egy csaj írja ki?XD
2013. nov. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Na akkor már hárman vagyunk:)

26/f

2013. nov. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Győri csajok elég hülyék.


Egy győri.

2013. nov. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Négyen:D

Múltkor boltban csaj este öregem egy szál harisnyának nevezett hálóban volt egy tangával, meg valami kivágott felső, másik csaj meg 2* látott de azt akarta ott helyben "basszam meg" .. Szerinrem Győr a végletek helye:D itt vagy qrvák vagy prűd apácák vannak


21F

2013. nov. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Most mondjam, hogy itt vagyok?


Egyébként Árkádban biztos ne keress.

2013. nov. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondd:D árkádban se plázában se, szórakozóhelyen se max dugni, egyetemen se, mert ott vagy fapinákat találsz, vagy qrvákat, kb tű a szénakazalban ez.a város ha csajozásról van szó, komolyan. Dugni minden héten akadna 1-1, a kisujjam nem kell mozdítsam, de normális csaj....
2013. nov. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tegnapelőtti kérdés, de én is ideböffentem. Már öten vagytok, mert én is keresek, csak nem találok.


25/F

2013. nov. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én itt vagyok, nem vagyok prűd, de q**va sem, csak kicsit magasra tettem a mércét, de ha valaki megugorja, az igen is megérdemli, hogy mellettem legyen :)
2013. nov. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!