Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csinálok rosszul? Azt,...

Mit csinálok rosszul? Azt, hogy engedem a csókot?

Figyelt kérdés

Volt egy pár olyan eset, hogy csókolóztam egy fiúval buliban, nagyobb összejöveteleken. Nem csak idegenekkel, hanem pl. barátnőm haverjával is. Utána még egy Facebook jelölést sem kapok, pedig este úgy tűnik, hogy ismerkedni akarnak. Van, hogy én kezdeményezek, hátha félénkek, de akkor meg lepattintanak hülye szövegekkel. Olyan is volt már, hogy barátnőm szervezett egy kocsmázást, ahova engem is és az egyik srácot is meghívta, akivel csókolóztam. Nem olyan szándékkal, hogy összehozzanak vagy ilyenek, de a srác lemondta, amint megtudta, hogy én is jövök.


Az a baj, hogy engedem a csókot, és ez túl gyors, könnyen kaphatónak tűnök?


Hogy kéne viselkednem akkor?


19/L


2014. júl. 13. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg más áll a háttérben, egy csóktól még nem leszel könnyen kapható, pláne ha az ember szétnéz a mai 16 körüli lányok között...

Az, hogy nem kapsz "Facebook jelöléseket" nem jelent semmit. Ha nem tudják a vezetékneved, nem biztos, hogy megtalálnak. Lehet, hogy régimódi vagyok, de én még mindig telefonszámmal seftelek, mert ott nincs ilyen gond. Ha megadja a számát valaki, akkor az várni is fogja a hívást. Ha meg elkéred, illik felhívni!


A srác pedig szinte biztos, hogy nem miattad mondta le. Ha meg igen, valószínűleg azért, mert kínosnak érezné a találkozást, mivel nem kerestétek egymást az eset után. Kismillió oka lehet annak, hogy lemondta.



A hozzáállásoddal nincs baj, az külön aranyos, hogy esélyt adsz a félénkebbeknek is, és hajlandó vagy kezdeményezni.

Nem is értem miért lenne baj, hogy elcsattan egy bulin egy csók. Nekem speciel az egyékszakásokkal sincsen bajom, mindenki élje ki magát ahogy szeretné (persze ésszel!). Persze a végletek nem jók, de ha az ember megtalálja az egyensúlyt az antiszocializmus és a folyamatos éjszakázás között, az teljesen normális.


És ne aggódj, 10-ből ha egyszer belefutsz egy normálisba, az már jó arány. Mondom ezt pasiként.

2014. júl. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)


volt, hogy elkérték a számomat, de úgy sem hívtak, és a vezetéknevemet mindig elmondom, szóval meg tudnának keresni :)

2014. júl. 15. 15:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, akkor csak annyit tudok mondani, hogy örülj, hogy az ilyen bunkókkal nem kerülsz közelebbi kapcsolatba :)


A vezetékneveket meg valljuk be, nagyon kevesen jegyzik meg.


A lényeg, hogy a leírás alapján nem benned van a hiba, egyszer úgyis összejön, kitartás!

2014. júl. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, nagyon remélem :)
2014. júl. 16. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!