Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Idegesít, hogy egyik énem...

Idegesít, hogy egyik énem megakarja szólítani a lányt, a másik pedig beszari! Hogyan szólítsam le?

Figyelt kérdés

Először is kérem szépen a trollokat, hogy ne itt éljétek ki a fantáziátokat, inkább keressetek valami programot magatoknak, sportoljatok, menjetek valami szakkörre, tanuljatok, stb. Köszi!


Van az iskolában egy lány, akit kb. napi háromszor szoktam látni. Tavaly is láttam, de akkor nagyjából 2x egy héten. Idén máshogy vannak a terembeosztások így elég sokszor látom egy héten. Akkor úgy gondoltam, hogy “áhh, jó csaj”, meg úgy nem nagyon kötött semmi hozzá, de mivel idén többet látom (és ő is engem), többször van szemkontaktus, azon kaptam valamelyik nap magam, hogy szinte csak rá gondolok. Elhatároztam, hogy beszélek vele: minden hétköznap azon “izgultam”, hogy melyik szünetben látom, és akkor majd lecsapok a lehetőségre. Szerensére ahogy irtam az elején, kb egy nap háromszor biztos “összefutunk”. Vártam a lehetséget egy beszéletésre, de amikor megláttam, ő is meglátott, akkor olyan érzés fogott el, mintha ketté szakadtam volna. Egyik énem a menekülni, másik pedig beszélgetni akart. De általában a menekülő énem mindig elhúzott a lehetőség elől. Olyasmi mint valami vészreflex, mert amúgy ilyen nem szokott velem lenni ( nem szokott ilyen menekülő énem lenni) . Próbáltam többször Is legyőzni ezt az énem, és megszólítani a lányt, de eddig csak kudarc volt. Viszont annyira tetszik a lány, hogy egy hétvégén úgy döntöttem, hogy most mindenáron beszélnem kell vele.

Ma háromszor is adódott rá lehetőség: első alkalomnál beszélgetett valakivel, gondoltam átbeszélik óra előtt az anyagot, hagyom tanulni. Következő lehetőség akkor volt, amikor az ebédlőben egyedül ült és valakire várt (nem igazán tudom mit csinált). Akkor odamentem az ebédlőbe, bennem volt, hogy mindjárt megszólítsam, csak egyszerűen megint elhúzott a beszari énem. Ezután ugyanakkor lett vége az óráinknak, és mind ketten kicsit még bent voltunk a suliban. Majd láttam, hogy elhagyta a sulit, gondoltam ez nem véletlen, hogy egyedül megy haza. Itt a lehetőség. Utána is mentem, de már nagyon messze volt, nekem meg más irányba kellett mennem. 3 kudarc egy napon. Ma minden tökéletes volt, csak a beszari énem miatt ment el az egész. Amúgy szerintem elég jól nézek ki, vicces vagyok és nagyon odafigyelek másokra (nem egóbol, hanem ezek visszajelzések ismerőseimtőll), ma szerintem még magamhoz képes is jobban néztem ki, tehát annyi jó volt ma, hogy ekkor kellett volna megszólítani, mert szinte a csillagok is így áltak.


Kérdés: Mivel tudnám legyőzni önmagam? Próbálkoztam már mindennel (azaz tudom, hogy nem lesz semmi baj egy beszélhgetéstől, nem érdekel ha beégek (persze kicsit érdekel, ezért is aggódok) , mert már hívtam el egy csaj úgy randira, hogy az illetőn kívű még 5 barátnője volt ott. Teljesen kikészít, hogy saját magamtól nem tudok előre haladni.

Előre is köszönöm!

16/F



2014. nov. 7. 15:29
 1/3 pocakkk válasza:
Decuki :D mást nem tudsz tenni, mint nagylevegőt veszel és odalépsz hozzá és köszönsz, ez után minden jön magától!
2014. nov. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ez ilyen sajnos. Most nekem is eszembe jutott hogy mennyit kínlódtam ilyen korban. :)


Azt tudom írni amit az első.

2014. nov. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Lenne egy ötletem :) Sztem írj egy levelet hogy mit tudom én suli után megvárod az xy helyen meg amit akarsz beleírsz oda adod és utána tényleg megvárod ha bejössz neki akkor úgyis odamegy hozzád vagy visszaír ha nem akkor válaszolni fog levélbe h nem bocs vagy ha nem válaszol akkor úgysem megy oda suli után hozzád szóval sztem ez egy jó ötlet lenne és legalább nem égsz be mindenki előtt :) 23L
2014. nov. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!