Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyi az esélye, hogy egy...

Mennyi az esélye, hogy egy lány aki 1 éve egy másik pasival jött össze helyettem, rájön, hogy valójában én kellek neki?

Figyelt kérdés
nagyon hamar szakítottak, még az is lehet, hogy vele akart engem féltékennyé tenni...
2014. nov. 2. 13:06
 1/2 DanteSparda ***** válasza:
álmodozz csak
2014. nov. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem olyan lehetetlen dolog.

Mikor 12-13 éves voltam én is azt hittem, h ha egy kiszemelt lány összejön valakivel akkor nekem ott végleg lefőtt a kávé, hiszen biztos nagyon szerelmes és egyre jobban csak az lesz, hiszen minél többet tölt a párjával annál erősebb a kötelék.

Arról nem is beszélve, h örökre együtt maradnak.

Aztán rájöttem, h a nők nem csak szerelemből járnak, van ,h csak szex, de h ne legyenek megszólva, hát összejönnek(ez leginkább tinilányok által kedvelt módszer)a palival.

Aztán rájöttem arra is, h nem lesz egy nő annál szerelmesebb, minél régebbi a kapcsolat.

Egy darabig húz, de kb egy év után már épp az, h ácsingóznak más farkak iránt.

Aztán arra is rájöttem, h a nők 99%-a nem marad együtt az első párjával, sőt még a sokadikkal se.

Aztán rájöttem arra, h a nők nagyrésze, főleg ha már eltelt az egy év, vagy csak a szex miatt van a pasijával vagy stb simán kapható a szexre, magyarul a hűséget nem igazán ismerik.

Aztán rájöttem, h ha az ember rámenős, pimasz, bátor, kezdeményező, kitartó és diszkrét!, akkor kapcsolat ide vagy oda, bizony meg lesz az eredménye.

Aztán végül ezek után rájöttem, h nem kell aggódni, ha mással jön össze, mert egyszer nekem is!


Eddig 100%-on áll a mutatóm.

Jó, nyilván ha nem számolom bele a diszkós, 2 percet beszélgetünk, majd elhajt nőket, mert ott nem volt időm alakítani.

De akinél adottak voltak a feltételek az mind hagyta magát(max annyi, h másfél évig fűztem az agyát).

Szal no para!

2014. nov. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!