Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, van pasitok, de egy...

Lányok, van pasitok, de egy másik jópasi is bevallja érzelmeit, hogy reagáljátok le?

Figyelt kérdés
Lányok, van fiúbarátotok (az egyszerűség kedvéért még nagyon friss), majd megtudjátok egy másik pasitól, akit amúgy nagyon jófejnek, jóképűnek tartotok, hogy ő is többet szeretne (nyilván nem tudott az első pasiról). Ekkor mit csináltok?
2014. nov. 4. 00:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyilván nem véletlenül választottam azt, akit, így a másodiknak kopó van.
2014. nov. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A barátommal vagyok. Ez nem véletlen. Nyilván ő jobban tepert, érdekesebb, stb. A második bánhatja hogy lemaradt rólam. Persze vannak kivételes esetek, mikor érdemes egyet dobni a másikért.


Ha nagyon komoly az elsővel a kapcsolat, akkor nem dobom, még véletlenül se, ha pedig laza kapcsolat, akkor ki tudja. Ha bebizonyítja az első, hogy érdemes érte dobni, akkor lesz ami lesz alapon. Majd meglátom mennire imponál :)

2014. nov. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

de a bevallás pillanatában mit csináltok? Nyilván egy "lehetetlen" kategóriával könnyű. De ha nem lenne a pasitok, akkor alakulhatna vele valami.


Szerintem két különböző módon reagáljátok le

2014. nov. 4. 00:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Most a kérdésed az volt, hogy ha már van pasink. Nekem erre az a válaszom, hogy nem érdekel a többi pasi. Mindegy milyen friss a kapcsolat. :)
2014. nov. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mikortól számít valaki a pasidnak?
2014. nov. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt mondanám, hogy hízelgő, de már van pasim.
2014. nov. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Volt rá példa. Közöltem vele, hogy van párom. Vette az adást és lelépett. End of story.


Felesleges itt a jóképűséggel és egyéb dolgokkal jönni a másik kapcsolatát tessék tiszteletben tartani.

2014. nov. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Szia, értem én, én inkább arra lennék kiváncsi, hogy amikor jársz valakivel akkor már szerelmes is vagy?
2014. nov. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!