Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, melegnek néznétek egy...

Fiúk, melegnek néznétek egy másik fiút, ha ilyen lenne veletek?

Figyelt kérdés
Mindenféle poénkodás nélkül próbálna haverkodni, és egy csomót kérdezgetne rólatok, mindenféle információkat, és elég nyomulósan, gyakran szinte naponta keres fel titeket, főleg facebookon írásban. Minden beszélgetést úgy kezd hogy "hogy vagy?" "milyen napod volt?". Élőben meg látszik rajta, hogy izgul, feszült a társaságotokban.
2014. nov. 5. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Teljesen biztos de lehet hogy bi
2014. nov. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kisboltos ***** válasza:
ja, és baromi zavarna is!
2014. nov. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mit tennétek vele?
2014. nov. 5. 18:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem nézném melegnek amíg nem ad arra okot. Az meg nem ok, hogy érdeklem, és esetleg kedvel és ilyen nyomulós típusú... kissé idegesítő inkább az ilyen. De ettől még nem feltétlenül meleg.
2014. nov. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom még kétes az infó ebből nem fix ,h rám nyomul lehet ,h tényleg csak barátkozik ,de ha az első biztos jelét meglátnám ,h tényleg az.. és tőlem szeretne valamit,de én mondjuk hetero vagyok akkor szépen elmagyaráznám neki ,h ez nem fog működni mert én a csajokat szeretem ennyi.
2014. nov. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ha velem egy fiú naponta chatelni akarna, én tuti hogy letiltanám.. Fiúk ne akarjanak velem naponta chatelni. :D

25f

2014. nov. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem csinálnék vele semmit, de egy idő után idegesítene. Ez nem azért van, mert fiú, hanem mert én ilyen vagyok. Vannak lány ismerőseim is, akik mint a piócák rámcuppantak és már elegem van belőlük. Introvertált személyiség vagyok.


Egyébként tényleg nem bántanálak és nem néznélek melegnek, max magányosnak, mert nem vagyok hülye.

2014. nov. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem,ha okom van rá akkor gondolnám hogy meleg de nem érdekelne ugyan úgy beszélnék vele :)
2014. nov. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 supra01 ***** válasza:

Lehet, hogy csak olyan jól kijöttök egymással és nincs más barátja.

De lehet hogy meleg.

De a kettő együtt is lehet.

De ha te jól el vagy vele, és rendes a srác, akkor miért nem beszélgetnél vele?

Max ha eljön az ideje elmondja, hogy mit érez, és te is elmondod. Vagy rákérdezel hamarosan, és akkor döntöd el, hogy akarsz-e haverkodni vele vagy sem.

2014. nov. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!