Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szép ez a lány? KÉP

Szép ez a lány? KÉP

Figyelt kérdés

Az alakjáról kéne vélemény mondani.

A jobb szélsőről van szó csak, a többi lényegtelen.


[link]


Mi a baj vele?


2014. nov. 5. 22:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az ilyen alkatú nő mit kap:

"Jaj, természetesen néz ki, nagy ügy, őt nem bolondította meg az ál-egészség mániás, uniformizáló fitnesz őrület. Csak így tovább kedves, fő, hogy jól érezd magad a bőrödben!"


És egy ilyen alkatú férfi:

"Büdös, lusta dagadék, tedd le a hamburgert és takarodj el edzeni, hát hogy nézel ki te igénytelen állat?!"

2014. nov. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
dugható.
2014. nov. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

11-essel amúgy egyetértek.


szerintem tudnak jól kinézni a husisabb nők is, míg férfiak viszont nem. de én lány vagyok, szóval nyilván nem olyan szemmel nézek a nőkre.


de a lényeg, hogy nevetséges, hogyan próbálják idealizálni a férfiak számára a kövérséget (mert sok esetben igazából erről van szó). például szerkesztett,előnyösen beállított képekkel, amin nem látszik, hogy a hájassághoz löttyedt,narancsbőrös bőr, sok esetben lógó,formátlan mellek tartoznak és maga a test is amorf. persze, biztos van, akinek ez jön be.


én csak azt mondom, hogy szerintem nem kéne ideálisnak beállítani és erre ösztönözni az embereket. ne legyenek csontosak a nők, mert neme egészséges, de a kövérség sem az! és egyik sem esztétikus.


mint már írtam előbb, én 8-as vagyok,de nem vékony, én sem leszek soha "kislányos" alkatú,nagyon vékony csípővel és derékkal,de szerintem pl egy vastagabb csípőjű csaj lehet ugyanolyan jó testtel rendelkező, ha ad magára. az adottság az adottság, de nem befolyásol olyan sokat.


belinkelsz egy képet egy nagyon vékony modellről, hogy ilyen tested ugyse lehet. de még azért sem teszel, hogy átlagos, nem hájas tested legyen (ha úgy nézel ki,mint a nő a képen). ez nekem csak takarózásnak tűnik. mert attól még,hogy nem lehetsz deszka (ami szerintem nem is szép),lehetne olyan tested, ami után megfordulnak a pasik.csak tenni kell érte.


nem bántásból mondom.

2014. nov. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A baloldalinak, Annának olyan a segge mint nekem... 16F
2014. nov. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

nem rossz, de ha lehet nem kérem super size-ban

inkább a baloldali meg a középső

2014. nov. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!