Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Mit tegyek, ha van...

Hopsalappipó kérdése:

Lányok! Mit tegyek, ha van egy lány aki bejön és nagyon bírjuk egymást?

Figyelt kérdés

2014. nov. 5. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit tegyél ha bejön és még bírjátok is egymást?

Hát örülj neki!

2014. nov. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mondjuk pl. jöjjetek össze.


De pl mondok tippeket is hogy hogyan, ha félsz közeledni hozzá.


A barátommal úgy jöttünk össze hogy mi is csak barátok voltunk.

De ő olyanokat mesélt hogy azt álmodta hogy megcsókolt azt álmodta hogy összejöttünk stb.. stb.. és így megfigyelte a reakciómat. Mikor látta hogy jól fogadom, próbált kicsit közeledni.

Volt olyan hogy lementünk a parkba, egymást mellett feküdtünk a fűbe, és fölém hajolt, azt mondta had csinálja meg amiről álmodott, de ha nem akarom akkor állítsam le. Aztán elkezdte puszilgatni a nyakamat. :) Nagyon romantikus volt, meg azért kicsit bátortalan is szóval végül is én csókoltam meg és így jöttünk össze.

Persze a végén kiderült hogy nem volt semmi álom, csak azért találta ki hogy közelebb kerüljön hozzám és kiderítse, hogy én is akarnám-e. Lehet hogy egy picit hazudott, de szerintem ez még aranyos is.

Szerintem ez egy tuti csajozós duma, legalább is nálam biztos bejön. Legalább is abban az esetben ha már előtte is barátok voltunk az illetővel, mert ha csak úgy egy idegen oda jönne hozzám hogy "rólad álmodtam szépségem, jöjjünk össze" akkor biztos kapna egy pofont. :D

2014. nov. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok de tedd ezt:


1. Vond félre a többiektől.


2. Mond el neki, hogy mit érzel iránta. Végig legyél magabiztos, még akkor is ha igazából majd össze szarod magad.


3. Próbálj meg rövid időre korlátozva választ kapni a részéről, és hívd el valahova.


Ha tényleg bejössz neki: jó, ha elvágja a lehetőséged: szívtad. Ha hezitál: akkor rajtad áll vagy bukik a dolog!

2014. nov. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!