Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Nektek bejön, ha a...

Lányok! Nektek bejön, ha a pasitok énkel-de nem túl jó a hangja? Vagy, csak úgy randin bejön nektek?

Figyelt kérdés

2014. okt. 29. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Elképzelem, ahogy a belváros egyik frekventált kávéházának teraszán áriázol. Szexi lehet. :D
2014. okt. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A barátom szokott. Nincs rossz hangja, de kiemelkedően jó se.

Néha én is szoktam, bár én se tudok. Maximum röhögünk egymáson :)

2014. okt. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Olyanra gondoltam,mint Vin Diesel elso filmjeben-Arnyekbol a fenyre-halkan,amikor ketten voltak. :D
2014. okt. 29. 21:31
 4/7 LePeDő ***** válasza:

Nekem tetszik :D Főleg, amikor teljes beleéléssel ordítja a kosiban a kedvenc számait xD

De amúgy az szerintem nagyon romantikus ha pl séta közben vagy bármikor felkérne táncolni s ő dúdolna meg énekelne hozzá halkan... :)

2014. okt. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ketten vagyunk és csak szórakozásból énekel az ok. De ne akarjon nekem szerenádot adni, mert elszaladok. Egyébként sem szeretem a feltűnést.
2014. okt. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan aki váratlanul szerelmesen rám nézett és elkezdte énekelni a You are so beautiful dalt.

Legszívesebben addig ütöttem volna egy lapáttal amíg már nem jön ki belőle több hang. Hiába kértem, hogy ne tegye mert ez engem zavar, a lehető leghülyébb pillanatokban zendített rá. Kifejezetten idegesítő volt és nem amiatt, mert nem volt jó hangja, hanem maga a helyzet idétlen volt.

2014. okt. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez helyzettől és a hang minőségétől is függ azért. Ha például iszonyatosan rossz hangja van, akkor poénból énekeljen csak, azon röhögök egy jót és jobb kedvre derülök, szóval azzal akkor nem lenne semmi gond. Viszont ezesetben ne énekeljen a romantikus pillanatokban, mert csak elrontja.

Ha viszont az a nem túl jó hang még elmegy (tehát nem idegesítően szörnyű), akkor végül is énekelhet a romantikus percekben is. Bár én olyankor biztos zavarba jönnék, szóval nem örülnék neki túlzottan.

Inkább mondjon szép, romantikus dolgokat a pasi. (Persze, ha kiválóan énekel és játszik valamilyen hangszeren, akkor jöhet az "előadás" is.:D)

2014. okt. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!