Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, Nők! Volt olyan az...

Lányok, Nők! Volt olyan az életetekben, hogy a "csakbarátotok" végül elérte, hogy a pasitok lett? Hogyan sikerült?

Figyelt kérdés

2014. nov. 5. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Volt. Igazából nem tudom miért nem jöttünk össze régebben.
2014. nov. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt, de ezt nem lehet megmagyarázni hogy alakult ki egyszerűen jobban szimpatizáltunk mint hogy csak barátok legyünk... szerintem minden legyünk csak barátok úgy kezdődik alapból hogy az egyik fél vonzódik a másikhoz , netalán tán mindketten vonzódnak csak valami oknál fogva nem tudnak illetve nem jönnek össze akkor.. és a későbbiek során ahogy változnak a felek és a dolgok úgy változnak az érzések is..
2014. nov. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, de csak úgy, hogy már hamar kialakult valami vonzalomféle és azért voltunk csak barátok, mert mindkettőnknek volt valaki más.

Ha tényleg csak barátságot éreztem és ez néhány hónap alatt nem változott, akkor már az életben nem változott.

2014. nov. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!