Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Volt már valakivel ilyen?...

Volt már valakivel ilyen? (többi lent)

Figyelt kérdés

Na ,szóval az van hogy nagyon tetszik a polgármesterünk 25 éves és én 16 vagyok és folyton amikor találkozom vele mindíg rámmosolyog és olyankor nagyon elkezd dobogni a szíven ,(olyankor olyan mintha neki is tetszenék)de gondolom ez túlzás!!

A kérdésem:hogy ugye nagyon sok olyan ember van akik között néha még 10-15 év is van,és valyon van arra esély hogy tényleg tetszem neki??



2014. nov. 4. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak aranyosnak tart, de amúgy a polgármesterek ezt csinálják, akárhol megfordulnak, mosolyognak a népre.
2014. nov. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még hozzá. Nem a korkülönbség a sok, hanem a te korod. Nem hiszem h tetszenél neki, inkább szimpatikus vagy neki, vagy tudja h nemsokára te is szavazhatsz majd.
2014. nov. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vigyázz, csak a szavazatodat akarja! :D

Simán tetszhetsz neki, nekem is bejönnek az ilyen korú lányok.:)

2014. nov. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,sokat segítettek!! :)
2014. nov. 5. 06:22
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként ugye most választották meg és hát,az osztályban minden csajnak tetszik,és ők is azon vannak hogy csak találkoznának,meg hogy milyen jó pasi,meg stb.!!!és szerintem is az csak én azért gondolok arra is hogy mivel ő már egy érett férfi így már inkáb nem jó csajnak lát engem vagy a többi velem egykorú lányt hanem inkáb kis aranyos csinos(ka)lánynak!De annyira inkább nem élem bele magam.Hisz még ugye az sem bisztos,hogyegy velem egykorú fiúnak tetszem,vagy összejöjjek vele! :(
2014. nov. 5. 06:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy gésa emlékirata......
2014. nov. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!