Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tegyük fel, hogy ismerkedsz...

Tegyük fel, hogy ismerkedsz valakivel. Melyik a rosszabb eset?

Figyelt kérdés

1. "Egészséges" múlttal rendelkezik, voltak komoly kapcsolatai, de előfordult, hogy megcsalta a párját.


2. Korábban soha nem volt kapcsolata, teljesen tapasztalatlan. Ebből eredően kevésbé tudja, mikor mit kell tennie az ismerkedés folyamán.


Elsősorban nők véleményére vagyok kíváncsi, a férfiakét jól ismerem. Az áldozatotok életkora pont hozzátok illő, de minimum 20 éves.


2014. okt. 31. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem az első sokkal rosszabb. ha már megcsalta a párját/párjait, akkor abból semmi jó nem sülhet ki. L
2014. okt. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek alapján nem lehet megitelni valakit. Az elsőnek is benohetett a feje lagya. A 2. meg simán lehet pszichopata tomeggyilkos.
2014. okt. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Volt már mind a kettő,és őszintén szólva most már tapasztalatlan férfival nem jönnék össze. Hiába lehet menne neki tapasztalat nélkül minden zsigerből(a szex is,és minden..akkor se merném már)


Igazából sose lehet tudni,hogy miért volt megcsalás.Amikor folyton reménykedtem,és el voltam hanyagolva az exem által,én is folyton a megcsalásra gondoltam. (igaz mégse tettem meg,de ki tudja a jövőben mi lesz!)


Plusz velem egykorúakkal sose volt jó kapcsolatom.

2014. okt. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2.
2014. nov. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!