Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az ilyesmi megváltozhat? (lent)

Az ilyesmi megváltozhat? (lent)

Figyelt kérdés

// tudom hosszú


Szóval. Tavaly nyáron megismertem, egy lányt. (Ő most 15, én 16 vagyok.) Össze ismerkedtünk, jóba lettünk, és irtózat módon megtetszett. 90%-ra úgy éreztem, hogy ez kölcsönös, de mivel még most is zöldfülű vagyok, az a 10% elég volt, hogy sakkban tartson, és ne csináljak semmit.

Aztán jött a suli is jött. Alig volt alkalom beszélni vele. (Ugyanoda járunk, de ő egy évfolyammal lejjebb.) A heti kommunikációnkat kimerítette néhány "szia" ahogy a folyosón összefutottunk.

Így ment ez idén júliusig. Ekkor kicsit felbátorodtam. (Találkoztam egy régi haverral, aki 1,5 évig fűzte a mostani barátnőjét.) Írtam neki facebookon (jobb híján) és elmondtam, hogy tetszik.

Mikor válaszolt mondta, hogy meglepődött, hogy éppen már csak köszönni szoktunk egymásnak, és hogy nagyon kedvel, de nem is tudja hogyan. Azt mondta, majd a táborban meglátjuk. (Egy táborban ismerkedtünk meg, minden évben meg volt tartva.)

Igen ám de én idén nem mentem. (Lecsúsztam a jelentkezést.) Ezek után felvetettem, hogy jöjjön el egy filmre, ő belement, és abban maradtunk, hogy majd egyeztetünk időpontot.

Aztán ír egy emailt. Leírta, hogy először mennyire meglepődött, hogy mennyire örül, hogy így gondol rá valaki, hogy ezt lehetőség szerint igényesen közli. Hogy mennyire tisztel az őszinteségemért, hogy nagyon úgy érzi kedvel, de hogy mikor kitisztult az agya rájött, hogy csak barátként gondol rám, és nem is akar álltatni.

Ennyi is lett volna. De... Utána csináltam még valamit amit lehet, hogy nem kellet volna, de akkor ösztönből jött. Leírtam mindent ami itt fent áll. (kicsit részletesebben, irodalmibban, jobban részletezve azt ahogyan megtetszett) És elküldtem neki. Nem kaptam választ.

Azóta nem beszéltünk. Egyszer voltam csak rövid ideig egy társasággal ahol ő is volt, de direktbe akkor sem dumáltunk sokat, és a hátam mögött végig susmutoltak a barátnőjével.


És most pedig most van. Még mindig nagyon meg szeretném kapni, de nem igazán tudom, hogy etikus-e hajtani rá, miután egyértelműen, és teljesen udvariasan visszautasított. Illetve, hogy lehet-e annak bármi eredménye.



2014. nov. 2. 02:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Kötve hiszem, hogy változna. Tanulj a hibádból, és sose fuss olyan szekér utána, ami nem vesz fel.
2014. nov. 2. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*után
2014. nov. 2. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát barátom. én 1 évig próbálkoztam egy lánynál, és csak annyit értem el vele hogy magamat leépítettem. De hátha neked több szerencséd lesz.
2014. nov. 2. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Érdemes, mert alapvetően akkor kezd el vonzalom alakulni egy fiú iránt, amikor az potenciális partnerként mutatkozik meg, és ad taktilis ingereket a lánynak.:)

Kérd fel táncolni, igyatok egy málnaszörpöt, pisziljad meg, öleld meg, ringassad, cirógasd meg, és mutasd, hogy Te akkor is szereted, ha ő nem.:)

(L)

2014. nov. 2. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem örülj hogy udvariasan utasított vissza mert pofátlanabb is lehetett volna. Szerintem ha úgy érzed tényleg vonzódsz hozzá először próbálj barátkozni azután talán változnak majd az érzései de ezentúl amíg nagyon jó barik lesztek inkább ne említs neki az érzéseidet!! Először talán kérj elnézést és kérd legyetek barátok.
2014. nov. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 paulina33333 válasza:
Szerintem kaparj mert a lányok nagyon szeretik ha "vadásznak" rá/törődnek vele/fontosak a másiknak, ha egy idő után van eredménye akkor folytasd ha ugyan olyan a stílusa akkor felejtsd el.
2014. nov. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!