Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok nektek bejön egy...

Csajok nektek bejön egy ilyesmi tatoo?

Figyelt kérdés

Most tök mind1, úgyis valami ilyesmit, természettel kapcsolatosat fogok magamra varratni a bal karomra. Csak érdekel 1-2 vélemény is :)


[link]


2014. szept. 28. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a kepen láthato már sok
2014. szept. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor mégis csak érdekel, ha kiírtad. Tatoo. Ezt komolyan gondoltad amúgy?
2014. szept. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen mert kérdezgettem ismerőseimet, de hát ők úgyis kedvezően állnak hozzá :) Idegenek azért objektívebbek.
2014. szept. 28. 20:04
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit sem, bocsi.

20L

2014. szept. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én bírom a madarakat, nekem is van egy. :-) Ha ezt valaki megcsinálja, azt mondom, ügyes. Egyébként meg neked kell, hogy tetsszen, és téged kell kifejeznie, ne csak hóbortból csináltass ilyet, mert az ott marad később is.

Egyébként egyszer láttam egy pasit valamelyik gyorsétteremben, az egyik lábán valami "hagyományos" tetkó, a másikon meg valami Disney rajzfilm minta. :-)

2014. szept. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó ez csak egy példa, de hogyismodjam, én természet barát vagyok, a tanulmányaim (biológia) és az érdeklődési köröm is ehhez köthető- szóval 100% önkifejezés :)
2014. szept. 28. 20:07
 7/8 anonim ***** válasza:
hát én utálom a madarakat. de különben nem rossz szerintem.
2014. szept. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Figyelj öregem. Nekem is van tetkóm, nem egy, de mind "kicsik" (ehhez képest), elszórva. De ez így, elég sok egy helyre. Van akit alapból taszítanak a tetkók, de egy-két kicsit még elfogadnak. De ahogy észrevettem, lányok nagy része nem kedveli a tetoválásokat.

Gondold át még legalább háromszor. Mert egy életre szól :S


28F

2014. szept. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!