Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti örülnétek neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti örülnétek neki? Nektek bejön az ilyesmi? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Örülnétek neki ha a barátotok feltetováltatná a neveteket a karjára?Persze csak ha tényleg szeretitek egymást,mit reagálnátok rá?
2014. szept. 1. 13:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem örülnék neki, bármi mást feltetováltathat (nekem is van), akár egy kis szimbólumot is, ami rám emlékezteti, de nevet ne!
2014. szept. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem örülnék neki... Sőt... szerintem ha meglepetésként ilyennel állítana be, lehet kiakadnék.
2014. szept. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ezt! Nagyon meg fogjátok még bánni...de főleg ő! Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem akarlak elkeseríteni és nem akarok kételyeket ébreszteni benned, mert én eredendően gonosz vagyok, és nincs jobb mint vadidegennek fájdalmat okozni (nem csak fizikait) de hidd el. Meg fogja bánni...egy szép napon >:D
2014. szept. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. szept. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
nem. valamit ami hozzám kötödik, rám emlékezteti esetleg. de a nevemet semmiképp
2014. szept. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A környezetemben 2 srác is megcsinálta,és nagyon örültek a barátnőik,gondoltam csináltatok én is egyet,csak nem tudom hogy reagálna rá,őszintén szólva én is szimbólumot akartam csak ha van ilyen lehetőség is...de úgy látom hogy ezek szerint a lányok többségének ez nem tetszik.
2014. szept. 1. 13:12
 7/17 anonim ***** válasza:
Többieknek igaza van, ezen felül pedig ez a lány nevét magamra tetoválósdi egyáltalán nem is romantikus, olyan snassz... dögunalom. Akkor legalább valami kreatív dolog legyen, valami szimbólum, ami összeköt. Persze megbánni azt is megfogjátok, de legalább nem közönséges.
2014. szept. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem igazán töltene el örömmel. Nyilván adna egy kellemes érzést, hogy komolyan gondolja a dolgot velem, de butaságnak tartom, hiszen bár nagyon szép amikor 2 ember nagyon szereti egymást, és egymással képzelik el a jövőt és az életüket, de sose lehet tudni mi történik, a szerelmet számtalan más módon lehet bizonyítani, a legfontosabb hogy a másik érezze hogy mellette is van valaki akinek fontos........és nem egy neves tetoválás :)
2014. szept. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nagyon nem örülnék neki, még akkor sem, ha tudnám, hogy egy életen keresztül együtt maradunk.


Nekem egy férfi nem ilyen dolgokkal tudja bebizonyítani, hogy szeret.


Az egyetlen dolog, amit a karján látni szeretek, az a szőre.

2014. szept. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Akkor ezt asszem elfelejtem,én sem nagyon akartam ezt mert szerintem is kicsit fura,én nem nagyon tudnám elképzelni a nevét a kezemen mert az olyan...nem is tudom milyen,csak gondoltam lehet szeretik az ilyesmit a lányok,de legalább ennyivel is okosabb lettem,köszönöm a válaszokat:)
2014. szept. 1. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!