Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » SEGÍTSÉG! Van egy nagyon...

SEGÍTSÉG! Van egy nagyon gyönyörű lány, hogy érjem el, hogy a barátnőm akarjon lenni?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy nem vagyok egy Brad Pitt.
2014. nov. 1. 18:21
1 2 3
 21/27 Kurtz Bickle ***** válasza:
Figyelj ide, önmagában a szépség semmit sem jelent. Lehet, hogy sok egyén felsőbbrendűnek érzi magát miatta, de ez részben pont azért van, mert úgy kezelik őket, ahogy te ezt a lányt. Szép? Szép. Na és? Ettől még ő is ember, ne úgy kezeld emiatt, mint valami királynőt, akinek a lábnyomát kell csókolgatnod, mert ezzel fogod elrontani. Persze lehet, hogy "alapból" is ilyen (elrontották előtted mások, akik így kezelték), de akkor meg felejtős, nem? Szerintem ne így tekints rá, mert megérzi, és szexuálisan nem vonzó egy olyan egyén, aki kevesebbnek tartja magát nálunk.
2014. nov. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Nem tartom magamat kevesebbnek nála, az alárendelés nem az én világom. Bár tény, hogy elismerem, hogy nagyon szép, de ez szerintem az objektivitás része.
2014. nov. 1. 19:25
 23/27 Kurtz Bickle ***** válasza:
Dehogynem. Nem jelentetted ki, de olvasd csak vissza magad. Süt belőle a megfelelési kényszer...
2014. nov. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Bizonyos tekintetben meg kell felelnem neki, ha azt akarom, hogy érdeklődjön utánam. De nem tudom, valaki adjon már tanácsot. :D
2014. nov. 1. 19:31
 25/27 anonim ***** válasza:

Tanácsot ?

Írogass vele többet aztán ha válaszolgat / visszakérdez akkor lehet valami. Ha nem nagyon mozgósítja magát chaten se akkor valóságba se hiszem, hogy fogja.

2014. nov. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Ha írok, néha válaszol, néha nem. Van, hogy ő ír, akkor én ugyanezt csinálom.
2014. nov. 1. 20:08
 27/27 anonim ***** válasza:

Elsonek: a neha kedves neha huvos nem a legjobb megoldas... en mar csomo fiuval jartam igy, h ezt csinaltak, es nem igazan jott be. Ezzel csak ossze fogod zavarni. Ilyesmi kerdesek merulnenek majd fel benne: Akar valamit? Vagy megsem? Miert viselkedik igy? Mit akar? ... en azokat akik hosszutavon viselkedtek velem igy egy ido utan meguntam... egyszeruen elegem lett. Es szerintem ezzel a tobbi lany is igy van. En azt mondom beszelgess vele, probalj kozelebb kerulni hozza, neha talakozzatok, es legyenek egyenesek a szandekaid egy ido utan! Igy nem zavarod ossze. Ha normalis a csaj, nem a penz fog szamitani neki, bar ki nem orul par apro meglepetesnek? :) ezek utan ha elutasit, legyen az o baja, fogd fel igy ;)

es mivel meg mindig nem valaszoltal azokra a kerdesekre, igy en is megkerdezem: te hany eves vagy? Es o mennyi idos?

2014. nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!