Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » SEGÍTSÉG! Van egy nagyon...

SEGÍTSÉG! Van egy nagyon gyönyörű lány, hogy érjem el, hogy a barátnőm akarjon lenni?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy nem vagyok egy Brad Pitt.
2014. nov. 1. 18:21
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Hozzá jobban hasonlítok. :D
2014. nov. 1. 18:39
 12/27 anonim ***** válasza:

És találkoztál már vele?

Vagy biztos vagy benne hogy nem jössz be neki?

2014. nov. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Nem találkoztunk, és fel sem merült bennem, hogy a külsőmmel megfoghatnám. Nem az, hogy önbizalomhiányom van, csak egyszerűen túl szép. :D
2014. nov. 1. 18:42
 14/27 anonim ***** válasza:
sok sikert :D
2014. nov. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

hány éves vagy? és ő?

meg amúgy miért nem beszélgetsz vele pl. facebookon? vagy legalább ismerjétek meg egymást.

2014. nov. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Most ez hülyén fog hangzani, de valamennyire egyetértek hármaskával. Úgy gondolom, ha egyszer gazdag leszek (szerencsére erre van némi esélyem), és már ő is idősebb lesz, akkor talán lesz némi esélyem. Viszont ha most "bepróbálkozom" nála, és elutasít, akkor talán a későbbi halovány reményem is elvész. :D

Nem tudom, nagy a dilemma, mert tényleg pont az ideálom.

2014. nov. 1. 19:02
 17/27 anonim ***** válasza:

és mi van ha addigra mire te gazdag leszel addigra ő már férjnél lesz?

akkor tönkreteszel egy házasságot azzal hogy a pénzzel elcsábítod?

vagy egyáltalán komolyan gondolod hogy egy ilyen kapcsolat hosszútávon is jó?

ha a csaj normális akkor tutira nem a pénz fogja érdekelni.

ez a pénzes ötlet semmiképp sem sülhet el jól... (ja de, plasztikai műtétek sorozatával. de ennyit nem ér.)

2014. nov. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Szóval szerinted próbálkozzak? Soha nem féltem az elutasításoktól (mondjuk kaptam is rendesen :D), de ettől annyira tartok.
2014. nov. 1. 19:13
 19/27 anonim ***** válasza:

hát nem tudom.. ha a csaj egyértelműen tudtodra adta, hogy nem akar tőled semmit akkor ne.


Mivel lány vagyok próbáltam belegondolni, hogy én mit csinálnék vagy mit várnék a lány helyébe, és arra jutottam, hogyha egyszer egy fiú külsőre nem tetszik akkor ez van, ez nem fog változni, de a személyiségével még mindig elcsábíthat, de ha ez sem akkor ennyi...

2014. nov. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Nem adta a tudtomra. Igazából csak nagyon régen látott rólam képet, azt is rövid ideig. Nem hiszem, hogy nagyon emlékezne rá, jó ideig nem is beszéltünk.
2014. nov. 1. 19:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!