Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Társkeresőkön tényleg nem...

Társkeresőkön tényleg nem írnak vissza a nők?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam, hogy regisztrálok valamelyikre, de annyi rosszat hallok és olvasok egyfolytában... Mik a tapasztalatok?

2014. okt. 29. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Tapasztald meg te is.

Ha raksz fel képet magadról, és nem vagy bűnronda, szerintem páran azért visszaírnak.

2014. okt. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van aki vissza ír.
2014. okt. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De, sőt, maguktól is írnak, ha jól nézel ki.
2014. okt. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, élőben is elég visszataszító a viselkedésük, nincs kedvem még a neten is velük beszélni.
2014. okt. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%
Nagyon kevés a jó pasi ott...nem nagyon találkoztam eggyel se. Aki meg valahogy kinéz az minimum 40, két gyerekkel
2014. okt. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne regisztrálj!!! Azoknak írnak vissza akik jóképűek és legtöbbje fektethető is. Pont az első indok miatt. Ritka a rendes lány, de az is csak meggondolja magát egy idő után. Komoly kapcsolatot te ott ne nagyon keress!
2014. okt. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
De miért írnék vissza mindenkinek, ha megtehetem, hogy válogatok?
2014. okt. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Te se írsz rá minden nőre, ugyanúgy ők sem írnak vissza minden pasinak.
2014. okt. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én mindnek visszaírtam, még ha nem felelt meg az igényeimnek, akkor is. 1 éva vagyunk együtt a barátommal, társkeresőn jöttünk össze. De ő azt mondta, hogy kevesen válaszoltak neki, találkozni meg nem is tudott rajtam kívűl senkivel. Én 2 sráccal taliztam rajta kívül, tehát lehet, hogy mi valóban jobb helyzetben vagyunk.

Ráadásul fent van az egyik barátnőm is, ő is csak húzza a srácok fejét. Nem értem...

Próbáld ki, 5-6 levélből lejön, hogy szeretnétek-e találkozni, ha a lány nem akar találkozni, hagyd a francba, mert nem gondolja komolyan a dolgot.

Én sem volt amúgy nagyon aktív, de ha jött levél, beléptem és válaszoltam.

2014. nov. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!