Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért vagytok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért vagytok olyan beképzeltek, hogy a társkeresőkön nem írtok vissza?

Figyelt kérdés
Ha már egyszer regisztráltatok, elolvastátok miért nem írtok rá vissza?
2012. júl. 9. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok fenn társkeresőn .. :)

19/L

2012. júl. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok fent! :D 20/L
2012. júl. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fent egyen se,de biztos ronda vagy.nyálas vagy simán balf*sz.
2012. júl. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vannak olyan társkeresők, ahol napi 1x lehet csak írni..hova regisztél?
2012. júl. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért nem írnak vissza, mert egy közepesebb csaj is kap napi 20 levelet, egy jobb csaj meg 200-at. Így nincs ideje mindenkinek visszaírni.


Másrészt a vissza nem írás az automatikusan azt jelenti, hogy "köszi, de nem érdekelsz". Jobb lenne neked, ha megírná neked levélben, hogy haver, rohadtul nem érdekelsz?

2012. júl. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekemse mindig irnak vissza.. de vanak tényleg olyan beképzelt csajok élőben is.. legszivesebben halántékon b*sznám a sok k*rvát...
2012. júl. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem szoktak visszaírni, de nem is csoda, ott van, hogy csak 165cm magas vagyok, ez már bőven elég is nekik, hogy a kukába vágjanak.
2012. júl. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem általában társkeresőn elég retardált fazonok írnak levelet, akiknek inkább nem is válaszolok. az egyik csávó pl már az első üzenetében leírta az elvárásait és kikötéseit. a pofám leszakadt.

egyébként milyen visszautasító levelet vársz? mi legyen a szövege? talán azért nem írnak vissza a lányok, mert nem akarnak megbántani, és nem tudják, hogy mit írjanak.

2012. júl. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hát olyannak nem is h: "szia, camsex?"
2012. júl. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!