Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak a magyar nők beképzeltek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a magyar nők beképzeltek?

Figyelt kérdés

2012. máj. 14. 14:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
54%
kikéérem magamnak:D
2012. máj. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem, de mi nagyrészt csak a magyar nőket ismerjük, ezért gondolhatjuk így. De a magyarok közül sem sokan ilyenek. A magyarok inkább pesszimisták, önbizalom hiányosak.
2012. máj. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 CMD ***** válasza:
85%
Tölts el huzamosabb időt Angliában, vagy Amerikában. Utána könyörögnél azért, hogy bárcsak annyira lennének beképzeltek, mint a magyar nők.
2012. máj. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%
Tartósan nem éltem külföldön, de akiket utazásaim során megismertem, mind nagyon barátkozós és jófej volt. Nem akarok messzemenő következtetéseket levonni, de megérzésem szerint van valami abban, amit mondasz....
2012. máj. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
81%

Tény hogy kevés a normális nő Magyarországon de nem a beképzeltség miatt.


70 százalékuk rib@nc , 20 % csúnya maradék 10% szép kívül , belül de foglalt.


A külföldi nők jóval normálisabbak.Ők sokkal jobban az egyenjogúság hívei és modernabb gondolkodásúak.A magyar nők többsége csak az egyenjogúság előnyeit használja de a hátrányokat nem akarja és elkezd hisztizni olyankor.


Az ausztrál nők többnyire normálisak.A bátyámnak ausztrál a menyasszonya és egy nagyon szép és normális nő.Nagyon szép de nem beképzelt.

2012. máj. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol vannak beképzelt nők.
2012. máj. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Diavolino44 ***** válasza:
100%
A legtobb magyar no nem bekepzelt! Inkabb visszahuzodo, s onbizalom hianyos ahogy elottem is irtak. Viszont a szep magyar nok legalabb 50% az. De a masik 50% kell megcelozni ennyi. Par perc alatt kiderul mennyire van elszallva magatol. A modell pics@k meg varjak a szoke herceget a feher lovon..
2012. máj. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
26%
Úgy mondjátok ezt a külföldi nők normálisabbakat mintha minden egyes országot megjártátok volna és k*urvasok tapasztalatotok lenn. Csak azért mert minden csaj ki*baszott veletek még nem kéne általánosítani. Ez elriba*ncosodás egy "globális probléma" az idő felgyorsul, mindenki mindent hamarabb akar... Nem csak Magyarországon van jelen. A beképzeltség meg nem nemzetiségtől függ.
2012. máj. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
77%
Igen, csak mi vagyunk beképzeltek, ti pedig igazi úriemberek vagytok:)
2012. máj. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy csak magyarok, de hogy Magyarországon borzasztó nehéz normális nőt találni, az biztos. Most a korosztályomról a huszonévesekről beszélek. többségük tényleg felszínes, beképzelt, ribi, akinek semmilyen értéke nincs a külsején kívül. Külföldön amikor voltam, én is azt tapasztaltam, hogy sokkal közvetlenebbek, kedvesebbek. Ez van. Egyébként én is írtam ki hasonló kérdéseket, de beláttam, hogy semmi értelme. Láttál te már olyat, hogy magyar nő magába nézett és elgondolkodott azon, hogy vajon miért kapnak ennyi kritikát?:D. Ugyan, ők a hibát mindig a férfikban keresik, és hisztiznek egy sort, ne várj tőlük sokat. Ha leírod, hogy szted alig van normális, igényes nők ( nem rib@nc, nem beszólogatós férfias nő), akkor nyilván csak ronda vagy impotens lehetsz, mert nem találod vonzónak őket.
2012. máj. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!