Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak a magyar nők beképzeltek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a magyar nők beképzeltek?

Figyelt kérdés

2012. máj. 14. 14:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
58%

"A külföldi nők jóval normálisabbak.Ők sokkal jobban az egyenjogúság hívei és modernabb gondolkodásúak.A magyar nők többsége csak az egyenjogúság előnyeit használja de a hátrányokat nem akarja és elkezd hisztizni olyankor.

"

Ez teljesen igaz. Németországban is egyenjogúak a nők, de ott tényleg azok, nem hagyják maguknak kinyitni az ajtót, nem engedik, hogy fizessenek nekik, nem úgy mint Magyarországon, hogy elvárják, hogy tiszteljük őket,csak mert nőnek születtek.

2012. máj. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
55%

Így van , az ottani nők inkább kiadnának hogy alsóbb rendűnek nézed hogy kinyitod az ajtót vagy ki akarod fizetni a teljes ebédet.

Ez így van rendjén csak a magyar nők el vannak maradva pár évtizeddel.Mi az hogy elvárja?!

2012. máj. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
75%

Ez az általánosítás is éppolyan felszínes, mint ahogy írják sokan, hogy a magyar nők is azok... A megfelelő emberrel kell összefutni. Hozzátenném, hogy a férfiak sem "jobbak" egy cseppet sem. Csak péntek és szombat este kell járkálni a városban, és az egész országból kiábrándul az ember. Tudom, nagyrészt a tinik gusztustalanok, de az idősebb korosztály között is szép számmal akad beképzeld paraszt.

Mindezek ellenére nem mondanám általánosan, hogy a magyarok ilyenek meg olyanok, mert vannak azért értékes emberek bőven, remélem, ti is fogtok találkozni minimum annyival, mint én, itthon.

2012. máj. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
túlzó és rosszindulatú általánosítás semmi több!
2012. jún. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
39%

nem vagyok nagyképű de azért nem vagyok tenyérbemászóan kedves mert megtanultam hogy 1)a pasik 90%-a félreérti a dolgot és jön a szöveg hogy szexelnél/járnál-e velem.

2) ezekből a 80% nem fogja fel elsőre a lekoppintást, ott cs.sztet még levélben/élőben napokig hogy ő de szuper, mit múlasztok ha nem-et mondok, legyen má' valami.

3)a maradék 10% reakciója az hogy széltében-hosszában terjeszti mindenfelé mekkora k vagyok csak mert őúrasága nem kellett nekem. vajon miért...

4)a magyar férfiak nagy hányadánál nincs olyan hogy ellent mondasz az akaratának mert akkor kitör belőlük az állat. nem várja az ember hogy ajtót nyissanak/előre engedjék, de amikor úgy eléd tolakszik hogy rálép a törékeny lábadra és ránehezedik a 150 kilójával + még rád is csapja az ajtót...nahát

5) a legjobb az "igényességük". te nem látsz 30 év alatt olyan csajt akinek szőrös bármilye. csak azt várja a nők többsége hogy az arcuk normális legyen de a legtöbb még arra sem hajlandó hogy az arcszőrzetét rendesen ápolja, fazonírozza. sokaknak rohad a foguk, büdösek, 4 nap egymás után egy pólóban vannak de ők legyenek vágyaink netovábbjai, gerjedjünk rájuk és emellett még nézzünk ki úgy, mint egy modell, mert fordítva ugye nagyok az igények.

a mogorvaság kérem szépen nem beképzeltség. egyfajta védekező mechanizmus az előbb felsorolt példányok ellen.

2012. jún. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó hozzászólásból látszik, mennyire felszínesek a nők. Inkább lennének egy parfümbu.i pávával, akinek csak egykét menetre kellenek, mint egy kevésbé illatozóval, aki viszont tényleg szerelmes beléjük. Megjegyzem találkoztam már szép de büdös nővel, mégsem ítéltem el, mert lehet h nem tehet róla. Azt meg minden férfi tudja, sőt látja, hogy szőrösek, büdösek, álszent dolog, hogy ők nem, csak mi vagyunk annyira empatikusak, hogy nem tesszük szóvá.
2012. jún. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
19%

inkább vagyok "felszínes" mint végtelenül igénytelen.

nekem nem kell bűzlő pasi, akkor sem ha ez neked, vagy bármelyik másiknak nem tetszik. a nők 90%-a rühelli a csípős, büdös férfiizzadtságszagot.

következmény: vagy igazodtok ehhez és ápoljátok magatokat, vagy lehet itt siránkozni milyen "felszínesek", megy "beképzeltek" a magyar nők.

mert nem az őskorban élünk hogy hagyni kellene magától berasztásodni az egy méteres arcszőrt, meg egy hétig magán rohasztani valakinek 1 fölsőt.

nagyon el vagy tévedve ha azt hiszed hogy a "parfümös b.zik" tetszenek.

nem kell parfüm, az én elvárásaim: fürödjön mindennap, + használjon izzadásgátlót+ 2 naponta cserélje a ruházatát. az alsóneműt term. mindennap

ha ez "felszínesség" neked, akkor te baromi igénytelen vagy.

2012. jún. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
67%

Utolsó lány hozzászólónak: természetesen igazad van. Nem leszek attól metroszexuális, hogy megborotválkozom, mindennap tusolok, egy kis dezodor és ha tehetem, mindennap tiszta inget veszek fel....

A nők beképzeltségét nem is az általad felvázolt "védelmi" mechanizmusra értettem.

Mondjuk ez a férfiak hibája (is). Sok férfi nem nőként kezeli - kezelte a nőket, ezért átvették a "férfi mentalitást", és rájöttek: bunkósággal (sajnos) többre mennek sok embernél, mint anélkül. Egy bunkó férfi nem vesz komolyan egy kedves, aranyos nőt, ezért ez a kedves, aranyos nő bunkó hangnemben fog beszélni és gondolkozni, hogy érvényesülni tudjon. 27F

2012. jún. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
lehet bár én nem sok külföldit ismerek
2012. júl. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Elolvastam a kommenteket es szerintem a "# 10/19" valaszado jol leirta a helyzetet.

"# 15/19" - te egy kicsit el vagy tevedve, van azert egy kis igazsag abban amit irtal, de nagyon lesarkitottad a dolgokat a ferfiakat mind buzlo gorenyeknek beallitani es a noket mind kiralykisasszonyoknak nagy tulzas. A nok kozott is van sok igenytelen es a ferfiak kozott is van sok rendes, raadasul nem is ez volt a tema. Nem arrol volt szo, hogy mindenkinek ki kell ny@ld a feneket, hanem arrol, hogy ne legyel bekepzelt es nagykepu. Lehetsz kedves az emberekkel csak legyen egy kicsi tartas benned, attol, hogy nem akarsz baratkozni vele, meg nemkell nagykepu lenni, ennyi a lenyeg...

2012. aug. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!