Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak a magyar nők beképzeltek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a magyar nők beképzeltek?

Figyelt kérdés

2012. máj. 14. 14:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
A magyar nők igazi ösztönlények.
2012. aug. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
84%
Azt nem mondanám, hogy csak ők, mert külföldön is vannak beképzeltek. Viszont a magyar nők többsége tényleg az. Jól mutatja ezt az a helyzet, hogy itt nehéz normális nőt találni. Külföldön érdemesebb nőzni. Ott több normális van, nyitottabbak és nem teszik magasra mércét.
2012. aug. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
81%
Hm, én talán jól jártam azzal, hogy egyetlen nővel se voltam 24 év alatt? :D
2012. aug. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
hát voltam már jo pár helyen görögország horvát ország ausztria csehország németország olaszország spanyol ország francia ország azt hiszem ennyi és mgekell mondjam h akikkel eddig találkoztam sokkal rendesebbek voltak mint am agyar nők a magyar nők télleg nagyon beképzeltek amúgy sajnálom ha ze valakit sért de hát ez van és itt most nem egy egy nőről beszélünk hanem általános "adatokról" a magyar nők sokkal inkább pénz centrikusabbak ez lehet az ország hibája is sokkal inkább máson akarnak felakapszkodni mig mondjuk egy külfödlön élő nő aki nem magyar mert a virtus nem változik magának akarja megteremteni az anyagi jolétet egy itthoni nő sokkal inkább valakivel való együtt létből akarja ezt megteremteni plusz van ez a mondat hogy a Magyar nők a legszebbek a világon nos ez a legnagyobb baromság én mondjuk kultiválom a félvér lányokat de a magyar nők semmivel nem különlegesebbek mint egy osztrák vagy egy német nő attól eltekintve hogy sokkal több sminket használnak :D és sokkal arogánsabbak és sokkal inkább megbizhatatlanok könnyüvérűek stb sorolhatnám nap estig és volt itt aki azt irta h azért mert átbaszott titeket sok lány blablabla na én sajnálom ha valaki képtelen a kritikát figyelmen kivül hagyni amennyiben nem rávonatkozik de mivel nagyon magának érezte ezt a dolgot valószinüleg télleg eléggé rá vonatkozik :D és valószinüleg ő is ebbe a kategóriába tartozik de biztos vannak hülye gyerekek is sok lánytól hallotam már ez ilyen köcsög az olyan köcsög hát ha valakinek a lóvé kell és az anyagi biztonság ugy h áson keresztül próbálja elérni ez a világ kezdete óta ugy müködik hogy akkor kuss van cserébe lovét kapsz a szádat meg befogod ha nem tetszik akkor sajnos teremteni kell maguknak is valamit hogy egyenlő felekként lehessen rájuk tekinteni de nem csak a magyar nők beképzeltek külföldön is vannak ilyen idiota felsöbbrendüségi betegséggel megáldott buta pi**ák :D csak kevesebb..
2015. jan. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
igen jól látod a dolgokat de ne légy elfogult lehet hogy magabiztos ezt a kettőt gyakran össze keverik
2016. jan. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!