Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak, hogyan menjek...

Mit csináljak, hogyan menjek oda hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki már jó ideje több mint 2 éve tetszik nekem. Szeretném jobban megismerni de nem tudom mit tegyek. Köszönő viszonyban vagyok vele de fogalmam sincs mit tehetnék. Általában hétfőnként látom de akkor folyton a barátnőivel van. Mit kéne tennem? Hogyan mehetnék oda hozzá? Egyáltalán mit mondjak neki? Van miről lehetne vele beszélgetni?
2014. okt. 28. 22:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

mit lehet ezen még mást írni? legyél tökös, menj oda hozzá a csajok azt szeretik, nem a tökéletesre vágynak hanem arra, aki elég tökös ahhoz, hogy megszólítsa őket! lehtsz de a legokosabb, legszebb, legbölcsebb, legf.zomtudja mi, ha gyík vagy ahoz, hogy odamenj hozzá és megszólítsd!

és hidd el, ha sikerült megszólítanod, úgyis jönni fog a beszédtéma, meglesz a közös pont hamar. Ha meg mégsem, akkor úgyis tökmindegy, és még két év görcsölés után se történt volna lof..sz se.

Ez így már elég? Oda mersz most már menni hozzá?

Hány éves vagy egyébként?

2014. okt. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
17. Igazad van hetfőn oda megyek hozzá és beszélek vele.
2014. okt. 29. 12:43
 13/18 anonim válasza:
de próbálj meg nem rágörcsölni hogy aztán izzadva és dadogva szólítsd meg de ne is válj idegességedben kőbunkóvá(tapasztalatból mondom volt már hogy egy nagyon kedves,rendes srác úgy jött oda hozzám hogy aztán kemény dolgokat mondott de csak mert hamar túl akart esni rajta és nem tudta mit mondjon ezért random dolgokat összehordott) és ha tanácsolhatnám legyen ott egy haverod mármint nem közvetlenül amikor beszélsz a csajjal hanem ha véletlenül megfutamodnál ,megállítson és rábeszéljen hogy hülyeség lenne tovább várni:) mellesleg a 'nincs jó film' csak egy kifogás 100 fajta másik randi is létezik.a barátnői pedig biztosan alrébb mennek pár méterrel ha azt mondod négyszemközt akarsz beszélni vele.remélem tudtam segíteni :) azért majd megírod hogy sikerült-e beszélni vele?
2014. okt. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
előző vagyok: szernitem azért majd gondold át hogy mit/hogyan fogsz mondani neki és ne ott rögtönözz
2014. okt. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
en is kiváncsi vagyok.
2014. okt. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Na igen, sosem gondoltam hogy majd ott kitalálom a dolgokat, mindig előre elgondoltam őket. remélem sikerül madj írok akkor hogy végződött, bár lehet nem most lesz
2014. okt. 31. 21:09
 17/18 anonim válasza:
mi az hogy nem most lesz? ne hátrálj meg!eleget vártál és ez nem 1-2 héten fog múlni.eddig is csak távolról szeretted csak ő nem tudott róla,mi változna ha kikosarazna?az hogy tudod nincs több esélyed?ha ki is kosaraz nem kell feladni lehet rossz passzban volt/megijedt/nem tudta hogy komolyan érdekel a dolog stb ha pedig igent mond akkor örülj neki és annak hogy nem vártál plusz 1hetet-hónapot
2014. nov. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Azóta megelőztek, de nem látom úgy hogy sokáig fog tartani. Erre értettem nem most lesz. Lehet az is, hogy nem kellet volna ennyit várnom de ezen már nem tudok változtatni. Az a helyzet, hogy akkor nem álltam úgy, hogy bármilyen kapcsolatba is belekezdjek sajnos.
2014. nov. 1. 23:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!